Dark Yapı

Teknoloji dünyası bitik yeğenim. Bakma bizim kurulu düzenimiz var, ondan bırakamıyoruz.

Şaka bir yana, Technopat çalışanı olup da gelirinden memnun olmayan birini tanımadım. Olsa zaten işi bırakırdı ki bugüne kadar olmadı.

İşinizi düzgün yaparsanız sektörde para kazanırsınız.

Yalnız alacağım ev sizde yanlış intiba bırakmasın. Ben ev paramı 10 yıldır biriktiriyorum. 1996'da İstanbul'a geldim ve 2002`den beri kiradayım. İlk defa kendi evim olacak, umarım...
Umarım dilediğiniz türde bir eve sahip olursunuz.

teknoloji dünyası bitik yeğenim. Bakma bizim kurulu düzenimiz var, ondan bırakamıyoruz.

Şaka bir yana, Technopat çalışanı olup da gelirinden memnun olmayan birini tanımadım. Olsa zaten işi bırakırdı ki bugüne kadar olmadı.

Yalnız alacağım ev sizde yanlış intiba bırakmasın. Ben ev paramı 10 yıldır biriktiriyorum. 1996'da İstanbul'a geldim ve 2002'den beri kiradayım. İlk defa kendi evim olacak, umarım...

İnşallah güzel bir eviniz olur yalnız alacağınız evde şunlara dikkat edin
Manzarası güzel yokuş olmasın fiyatı gerçekten düşüren var
Depreme dayanıklı olduğu ile ilgili bir belgesi var mı sorun.
Bak burası önemli binada kimler oturuyor nasıl insanlar var orada oturan insanlara sor.
@Recep Baltaş, Recep abi ben kendi adıma konuşayım. 27 yaşındayım, biz de yıllarca kirada oturduk. İlk kez kendi evimizi 2 sene önce falan aldık, onun hissi gerçekten çok güzel. Umarım sen de yaşarsın.

Bir insanın evi olursa bütün sıkıntıları ile baş eder.

Teknoloji dünyası bitik yeğenim. Bakma bizim kurulu düzenimiz var, ondan bırakamıyoruz.

Yalnız alacağım ev sizde yanlış intiba bırakmasın. Ben ev paramı 10 yıldır biriktiriyorum. 1996'da İstanbul'a geldim ve 2002`den beri kiradayım. İlk defa kendi evim olacak, umarım...
İn şee Allah :)

Yeni konular

Geri
Yukarı