Darkflash Aquarius HDD montajı

ertanerdm0

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim abe
Yakın zamanda bir HDD aldım, işimi görecek SATA vs hepsi uygun fakat birkaç konuda harddisk takacak yer olmadığını gördüm. Ve bilgisayarın arka kısmını söküp baktım, evet harddisk yeri yoktu. Ben kızak almak zorunda mıyım yoksa başka bir şekilde yapılabilir mi bu işlem? 3.5 HDD aldığım harddisk ters takınca oluyormuş, öyle bir şey görmüstüm. Bu kasadan pek anlamam ama kendim montajlayacağım, bilgim var bayağı. Bu kasanın HDD kısmı biraz karışık geldi. Nasıl yapmalıyım sizce? SSD'yi de ben montajladım ama onda önde olduğu için kolay oldu.

Hocam ben bu kasayı almayı düşünüyorum anakartı falan evde montajlayacağım. HDD taktınız mı zor oldu mu sizin için? Kablo saklama yerleri nasıl? Eski bir konu ama başka kimseyi bulamadım videoları falanda yok tanıtmak için. Bilgi verirsen sevinirim.

Hocam ben bu kasayı almayı düşünüyorum anakartı falan evde montajlayacağım. HDD taktınız mı zor oldu mu sizin için? Kablo saklama yerleri nasıl? Eski bir konu ama başka kimseyi bulamadım videoları falanda yok tanıtmak için. Bilgi verirsen sevinirim.

Almayin hocam iade ettim HDD yeri yok 2.5 SATA var 2 adet SSD yerine edersiniz alip anca kizak alacaktim onun içinde yeri yok çok sorunlu bir kasa.

Almayin hocam iade ettim HDD yeri yok 2.5 SATA var 2 adet SSD yerine edersiniz alip anca kizak alacaktim onun içinde yeri yok çok sorunlu bir kasa.

O zaman benim iş yattı desenize. 2 tane HDD, 1tane M.2 SSD takacaktım sistemime. Başka kasa bakayım o zaman. Siz ne aldınız?

Geri
Yukarı