Darksiders 4 ne zaman çıkacak?

Uzumaki Kaneki

Centipat
Yer
Tokyo
Oyun evreninde en çok sevdiğim oyun serilerindendir. Hikayesi bakımından çok beğeniyorum, oynanış ve mekanikleri de tatmin ediyor. 3. oyunundan sonra darksiders genesis piyasaya çıktı, severek oynadım ve bitirdim. Darksiders 4'ün ne zaman çıkacağına dair bir haber görmedim, bilgisi olan var mı? Ne zaman çıkacak ya da çıkacak mı? Çünkü şirket 4. oyunun gelmesi 3. oyunun satışlarına bağlı demişti ve 3. oyun da beklentilerin üstünde sattı diye haberler okudum. 3 yıl oldu ama bir ses seda yok.

8caac31349eba52d581d5437d00e8ff3bdc463b1.gifv

Son düzenleyen: Moderatör:

BirkanC16

Hectopat
Biraz geç görmüşüm ama ayın 9'unda çok ufak ihtimal olmadı seneye kesinlikle bir duyuru olacağını düşünüyorum ve çok heyecanlı bekliyorum.
Eğer hikayesini detaylı biliyorsan lilith kimdi, nerede karşımıza çıkmıştı rica etsem çok kısaca anlatır mısın?

Son düzenleme:
KS
KS
Uzumaki Kaneki

Uzumaki Kaneki

Centipat
Yer
Tokyo
Biraz geç görmüşüm ama ayın 9'unda çok ufak ihtimal olmadı seneye kesinlikle bir duyuru olacağını düşünüyorum ve çok heyecanlı bekliyorum.
Eğer hikayesini detaylı biliyorsan lilith kimdi, nerede karşımıza çıkmıştı rica etsem çok kısaca anlatır mısın?

Lilith, ayrıntılı olarak oyunda bahsedilmese de küçük bir diyalogda sizin annenizim gibisinden bir söylemi oluyor. Anneden kastı dört atlının ait olduğu ırkı yani Nephilim'i yarattığı için sizin annenizim diye bir söylemi oluyor. Tam nerede karşımıza çıkıyor tam hatırlamıyorum ancak bir kule gibi bir yere çıkıp teras gibi bir yere vardığımızda önce bir canavarı kesiyoruz ardından lavın içinden çıkıp diyaloğa giriyoruz.

Yeni konular

Yukarı