Darling in the Franxx 2. sezon 9 yıl sonra mı geliyor?

2. sezon asla gelmeyecek.
ana karakterler beraber öldü ve 13. korudaki herkes yetişkin oldu. Papa ve frank öldü. Aynı zamanda savaşacak kötü adam kalmadı. Yeni sezon için bir sebep yok.

1.sezonu gene yayınlayıp sonuna bağlı değişiklikler yaparlar birçok animede bunu yapmıştır tutulunca.

Çok saçma neden final verilsin ki çok tutan bir yapım.
Şimdi bak sırf bir yapım tutulduğu için devam etmek zorunda değil. Üstüne üslük hikayeyi bitirmişler. Mutlu son ile bitirdiler seriyi. Gelip bir daha buna yeni sezon veya film filan çekerseler. Sevenler tarafından çok tepki alır. Onu da geçelim bu anime ile ilgilenen 3 studio da başka animeler ile uğraşıyor. Ellerindeki tutması daha yüksek olan serileri yapmak varken. Devamı tutmayacağı kesin gibi olan bir animeyi neden yapsınlar.

A-1 Pictures Sword art online'ın yeni filmi Solo levelingin anime adaptasyonu NieR:Automata'nın animesi gibi bir hayvan gibi beklenilen animeler ile uğraşıyor.

Trigger Cyberpunk: Edge Runners ile uğraşıyordu şimdi yeni çıkarıcakları anime hakkında pek bilgim yok. İlgimi de çekmedi

CloverWorks ise zaten Spy x Family filan yapıyor

Ya diyelim bir stüdyo aldı yüksek ihtimalle çöp olacak zaten. Hali hazırda bitmiş bir seriye zorlama bir devam yazmak. Zaten çöp ve Evangelion'un ecchi çakması olan Darling in The Franxx'ın daha da çöp olmasıyla sonuçlanacaktır.

Ortada anlatılacak bir hikaye yok. Kurulu böyle başka hikayeler anlatabilecekleri bir evren var mı? Yok. Evangelion çakması zaten. Animeyi izlediysen umarım izlemişsindir. Hikayenin sonunda kendilerini feda düşmanlarını yenip bitiriyorlar. Diğer yan karakterler de çocuk filan yapıp mutlu mesut yaşıyorlar. Sonda da işte ana karakterlerimizin gelecek hayatlarında da karşılaştıklarını. Bu sefer mutlu mesut yaşayabilecekleri barışçıl bir dünyada tanıştıklarını görüyoruz.

Gözünüzü seveyim şu bitmiş serileri rahat bırakın. Boruto'nun durumu ortada. Şu dönemde çıkan bütün devam veya remake filmler ortada. Aklınızda kalan güzel serilerin de içine edilmesini istemiyorsanız yapmayın. Daha yeni Matrix'e devam filmi geldi gözlerim kanadı

Şimdi tekrar düşün. Sence bu adamların bitmiş bir seriye devam etmemeleri saçma mı?

Şimdi bak sırf bir yapım tutulduğu için devam etmek zorunda değil. Üstüne üslük hikayeyi bitirmişler. Mutlu son ile bitirdiler seriyi. Gelip bir daha buna yeni sezon veya film filan çekerseler. Sevenler tarafından çok tepki alır. Onu da geçelim bu anime ile ilgilenen 3 Studio da başka animeler ile uğraşıyor. Ellerindeki tutması daha yüksek olan serileri yapmak varken. Devamı tutmayacağı kesin gibi olan bir animeyi neden yapsınlar.

A-1 pictures sword art Online'ın yeni filmi solo levelingin anime adaptasyonu NieR: Automata'nın animesi gibi bir hayvan gibi beklenilen animeler ile uğraşıyor.

Trigger Cyberpunk: Edge runners ile uğraşıyordu şimdi yeni çıkarıcakları anime hakkında pek bilgim yok. İlgimi de çekmedi.

Cloverworks ise zaten spy X family filan yapıyor.

Ya diyelim bir stüdyo aldı yüksek ihtimalle çöp olacak zaten. Halihazırda bitmiş bir seriye zorlama bir devam yazmak. Zaten çöp ve Evangelion'un ecchi çakması olan darling in the Franxx'ın daha da çöp olmasıyla sonuçlanacaktır.

Ortada anlatılacak bir hikaye yok. Kurulu böyle başka hikayeler anlatabilecekleri bir evren var mı? Yok. Evangelion çakması zaten. Animeyi izlediysen umarım izlemişsindir. Hikayenin sonunda kendilerini feda düşmanlarını yenip bitiriyorlar. Diğer yan karakterler de çocuk filan yapıp mutlu mesut yaşıyorlar. Sonda da işte ana karakterlerimizin gelecek hayatlarında da karşılaştıklarını. Bu sefer mutlu mesut yaşayabilecekleri barışçıl bir dünyada tanıştıklarını görüyoruz.

Gözünüzü seveyim şu bitmiş serileri rahat bırakın. Boruto'nun durumu ortada. Şu dönemde çıkan bütün devam veya remake filmler ortada. Aklınızda kalan güzel serilerin de içine edilmesini istemiyorsanız yapmayın. Daha yeni Matrix'e devam filmi geldi gözlerim kanadı

Şimdi tekrar düşün. Sence bu adamların bitmiş bir seriye devam etmemeleri saçma mı?

Sende haklısın ben sadece fikrimi ortaya koydum.

79 gün diyor 9 yıl ne alaka anlamadım ama darling in the franxx'in 2. sezonunun geleceği hakkında bir duyuru yapılmadı diye biliyorum. Unconfirmed yazıyor üstte geleceğinide sanmam hikaye bitmiş ama insanlığın gelişimi hakkında bir film yada 4 5 bölümlük bir şeyler gelirse izlerim insanlar atıp tutsada franxx benle duygusal bağları olmuş bir anime.

Fakat 2. sezonu gelmeyecek ise cidden Franxx çok saçma bir şekilde bitmiş demektir, finalde resmen bağırdılar devam edecek diye. Yapımcılarda çok fazla para kazandığından dolayı; tahminim 2. sezonun geleceği yönünde.
Finalde bağırdıklarını sanmıyorum credit sahnesinden sonra ki Hiro ve Zero Two'nun reenkarne olmuş hallerinden bahsediyorsan yapımcıların bence orada vermek istedikleri mesaj bir döngünün olduğu mangasını okumadım o yüzden bu konu hakkında bir bilgi varsa bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı