Darling in the franxx aklımdan çıkmıyor

Hayır hala boş zamanlarımda kendime alternatif sonlar yaratıyorum.
Bundan kurtulmak için Darling'in üzerine farklı animeler izlemenizi öneriyorum. Açıkçası Darling'in zaten kötü bittiğini düşünmüyorum. Pek alternatif bir son yaratmaya gerek yok.

Çok normal.

Böyle hissetmek aslına bakarsak güzel bir durum. Hikâyesi etkileyiciliğini sağlamış ve belleğinizde yer edinmiş.

Ne kitaplar okuduğumu, ne diziler/filmler izlediğimi hatırlıyorum 1,5-2 yıl etkisinden çıkamadığım. Çoğunun hâlâ etkisinden çıkamadım; halihazırda etkileyiciliğini hissediyorum.

Demem o ki dert edilecek bir durum değil, aksine olumlu reaksiyonlar. Bu hissiyatınızı neden bu denli takıntı haline getirdiniz bu arada?

Darling in the franxx kafamdan çıkmıyor. 2. sezon gelmesi için neler vermezdim. Bölümlerin bitmemesi için her 2 günde bir 1 bölüm bitiriyorum. Bitmesini hiç istemiyorum ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Kafamdan çıkmıyor, ne yapmalıyım bilmiyorum. Nereye baksam aklımda bir darling karakteri geçiyor. Ne yapmalıyım bilmiyorum.
Benim de çıkmıyor. Beynimin duygularla ilgili kısımlarını yıprattı. Canım hiçbir şey yapmak istemiyor. O şekilde bitemezdi.

Geri
Yukarı