Darling in the Franxx izlenir mi?

Gelinliğin neresi sci-fi, ya da mecha anlatır mısın biraz? :D
1622559829132.png

Darling in the Franxx hakkında çok yorum okudum fakat buna gelinlik diyeni ilk defa gördüm. Gelinlik ile yakından ve uzaktan alakası yok. Benzetmenizi yanlış ve tuhaf buluyorum açıkçası. Göğüs dekoltesi var diye her elbise ya da kıyafet gelinlik olmuyor.

İzlenir. 1-2 bölüm daha izleyin anlamaya başlayacaksınız.
Hocam öyle diyeceğinizi düşünmezdim. Ben izledim ve en sonunda animeye 5/10 verdim resmen. Benim düşüncelerim, eğer mechalı, romantik şeyler seviyorsanız izlenir ama onun haricinde izlenmez. Ben mechasından ve waifusundan izledim.

Son düzenleme:
Hocam öyle diyeceğinizi düşünmezdim. Ben izledim ve en sonunda animeye 5/10 verdim resmen. Benim düşüncelerim, eğer mechalı, romantik şeyler seviyorsanız izlenir ama onun haricinde izlenmez. Ben mechasından ve waifusundan izledim.
Açıkçası ben sizin böyle diyeceğinizi düşünmezdim. Sırf sonu için 5 puan kırılır mı? Asla, abartı bir puan kırmadır bu. Ayrıca animenin sonu her ne kadar aceleye gelmiş gibi olsa bile kötü bitmedi, onu da söylemek gerek.

Mecha benim önem verdiğim bir şey değil. Romantiklik ve dram için izledim ve bana az çok yeterli geldi ama dram ve romantiklik açısından asla Bunny Girl Senpai'ye yetişemez, o ayrı. 8 puan vermiştim, ki gayet hak ediyor. Zero Two ve Darling in The Franxx hakkında sürekli konular açan biri olan size 5/10 puanı pek yakıştıramadım açıkçası :D

Ben beğenmedim.
Duygusal sahnelerde bir şey hissetmediğim gibi savaş sahnelerinde de heyecanlanmadım.
Sonra "Acaba sorun bende mi?" diyerek bir daha izledim ve yine birşey anlamadım.
Hele o son 4 bölüm tam eziyetti.

Gidiyorum TF2 giriyorum, adamın profil fotoğrafı 001.
Gidiyorum Minecraft Hypixel giriyorum, adamın ismi I10VeZer0Tw0.
Sonunda rüyalarıma girecek galiba, kafamı çevirdiğim yer 001.

Açıkçası ben sizin böyle diyeceğinizi düşünmezdim. Sırf sonu için 5 puan kırılır mı? Asla, abartı bir puan kırmadır bu. Ayrıca animenin sonu her ne kadar aceleye gelmiş gibi olsa bile kötü bitmedi, onu da söylemek gerek.

Mecha benim önem verdiğim bir şey değil. Romantiklik ve dram için izledim ve bana az çok yeterli geldi ama dram ve romantiklik açısından asla Bunny Girl Senpai'ye yetişemez, o ayrı. 8 puan vermiştim, ki gayet hak ediyor. Zero Two ve Darling in The Franxx hakkında sürekli konular açan biri olan size 5/10 puanı pek yakıştıramadım açıkçası :D
Tamam itiraf edeyim, ben ilk başta 7/10 vermiştim ama İchigo nefreti ve senaryoda gördüğü bazı saçmalıklardan 5 puan verdim. Bunlar benim düşüncemdi isteyen 8 verebilir ama ben bundan 5 verdim.
Ben beğenmedim.
Duygusal sahnelerde bir şey hissetmediğim gibi savaş sahnelerinde de heyecanlanmadım.
Sonra "Acaba sorun bende mi?" diyerek bir daha izledim ve yine birşey anlamadım.

Hocam anladım ki Darling in the FranXX'i sevmemeyi bırakın resmen hayatınızın kabusu olmuş:D

Ben beğenmedim.
Sonra "Acaba sorun ben miyim?" diyerek bir daha izledim ve yine bir şey anlamadım.

Duygusallık olayı kişiden kişiye değişir ama mechası güzeldi be :D
Tamam itiraf edeyim, ben ilk başta 7/10 vermiştim ama İchigo nefreti ve senaryoda gördüğü bazı saçmalıklardan 5 puan verdim. Bunlar benim düşüncemdi isteyen 8 verebilir ama ben bundan 5 verdim.
Zero Two'dan nefret edeni gördüm ama İchigo'yu ilk kez görüyorum🤣

Mechalar hakkında konuşursam, ben nedense mechaları sevemedim. Sanki mecha değil, mecha android yapmışlar. Surat var resmen. bir de mechaların hepsi kız sesli. Erkek yok. Ya da ben yanlış hatırlıyorum. Bilmiyorum, ama sevemedim. Bunlara benzer mechalar var mı bilmiyorum. Mimikleri olan mechalar falan. Benim için mecha tek gözlü ve hiç mimiği olmasıdır. Titanfall 2 mechaları gibi. Evangelion'dan çalmayalım diye öyle yaptıklarını düşünüyorum bir de.
Doğrudur o son 4 bölümde kriz geçirecektim. Bir spoiler yazımda öyle bir şey yazıyordu galiba.

Geri
Yukarı