Dayanıklı ve uzun ömürlü akvaryum balığı önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle 1 vatoz 3 elma salyangozu olacak şekilde 20-30 litre akvaryum almayı düşünüyorum. Bunların yanına bunlarla uyumlu şekilde yaşayacak, dayanıklı, uzun ömürlü, kolay beslenen balık önerir misiniz? İnternette melek balığını gördüm ve beğenmiştim. Sizce melek dayanıklı mı?

Melek dayanıklı ama 20-30 litre civarı akvaryumda beslenmez. "en az 130 litre tercih etmelisiniz." 2 dişi 1 erkek lepistes alabilirsin ama üremelerine dikkat etmelisin.

Hocam zamanında Lepistes'i çok besledim üredi yavruları büyüttüm sürekli yavrulayan bir hayvan ama çok ölüm yaşattı. O yüzden daha uzun ömürlü olan bir şey almak istiyordum.

Arkadaşlar öncelikle 1 vatoz 3 elma salyangozu olacak şekilde 20-30 litre akvaryum almayı düşünüyorum. Bunların yanına bunlarla uyumlu şekilde yaşayacak, dayanıklı, uzun ömürlü, kolay beslenen balık önerir misiniz? İnternette melek balığını gördüm ve beğenmiştim. Sizce melek dayanıklı mı?
Japon ile iyi olur aslında lakin duruma göre elma salyangozu ile problem yaşayabilir. İstetseniz deneyin problem olmazsa devam edersiniz.

Geri
Yukarı