Days Gone 18 Mayıs'ta geliyor

Oyun kötü bir oyun. 90₺ olsa dahi değmeyecekti. Sadece zombi sürülerini manyakça taramak ve o ortamda motor sürmekten hayvan gibi keyif alırım başka bir şey olmasa da olur, ben bunun için o parayı veririm diyorsanız alın, aksi takdirde yazık etmeyin, paranızı daha güzel oyunlara harcamanızı tavsiye ederim.

Şu an almaya değmez mi bu oyun için?
Beklentilerine bağlı. Eğer güzel zaman geçircek bir oyun arıyorsan kesinlikle değer. Ama Far Cry vari gelişmeli, skill ağaçlı oyunlardan bıktıysan indirimde almanı öneririm. Oyunun atmosferi RDR 2 ile yarışır kanımca. Arbalet ve motorla Daryl hissiyatı da yaşayabilirsin.

Beklentilerine bağlı. Eğer güzel zaman geçircek bir oyun arıyorsan kesinlikle değer. Ama Far Cry vari gelişmeli, skill ağaçlı oyunlardan bıktıysan indirimde almanı öneririm. Oyunun atmosferi RDR 2 ile yarışır kanımca. Arbalet ve motorla daryl hissiyatı da yaşayabilirsin.

İnşallah fiyatta bir değişiklik olmazsa param eksik almaya planlıyorum nisan sonuna kadar nasip olursa bu tarzın hastasıyım zaten.

İnşallah fiyatta bir değişiklik olmazsa param eksik almaya planlıyorum nisan sonuna kadar nasip olursa bu tarzın hastasıyım zaten.
Tarzı seviyorsan hiç düşünmeden al. Ama indirimi beklesen daha iyi gibi, bu oyunda da bug mug çıkabilir, sorunlu PS4 oyunu PC'ye port edilmiş nasıl olsa. Horizon Zero Dawn gibi çıkabilir.

Tarzı seviyorsan hiç düşünmeden al. Ama indirimi beklesen daha iyi gibi, bu oyunda da bug mug çıkabilir, sorunlu PS4 oyunu PC'ye port edilmiş nasıl olsa. Horizon Zero Dawn gibi çıkabilir.

Tabii doğru Horizon Zero Dawn ilk çıktığı zaman bozuktu düzelttiler 1 hafta once Horizon Zero Dawn almasaydım şu an bunu alabilirdim hemen hay şansıma.

Geri
Yukarı