Days Gone 2 neden gelmiyor?

• Konuyu başlatan sasi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 2B
Bence güzel ilerlemişti ben Horizon Zero Dawn'ı da oynamıştım ama Days Gone'ı daha fazla sevdim belki de benim zevkimden dolayı bilmiyorum.
Sony'nin risk alma şansı yok. Rakibi Microsoft çıldırmış durumda ve kendi konsolu için en önemli oyun firmalarından bir tanesini satın aldı. Riskli bir iş yapmayacaktır diye düşünüyorum.

Yapımcısı açıklama yapmıştı "1.oyunu indirimli veya bedavaya almayı bırakıp bize para kazandırmaya başlarsanız yaparız" diye ama kimden izlemiştim bilmiyorum galiba enis kirazoğluydu.

Sony'nin risk alma şansı yok. Rakibi Microsoft çıldırmış durumda ve kendi konsolu için en önemli oyun firmalarından bir tanesini satın aldı. Riskli bir iş yapmayacaktır diye düşünüyorum.

Ama sonuç olarak bir yerden sonra illaki risk almaları lazım her zaman FIFA, CoD gibi oyunlar ile gitmez piyasa birisinin çıkıp güzel bir iş koyması lazım ki insanlar satın alsın Sony'ya zaten küçüle küçüle sabit durmaya çalışıp yok olup gidecek ya da risk alıp bazı şeyleri değiştirmesi lazım.

Ama sonuç olarak bir yerden sonra illaki risk almaları lazım her zaman FIFA, CoD gibi oyunlar ile gitmez piyasa birisinin çıkıp güzel bir iş koyması lazım ki insanlar satın alsın Sony'ya zaten küçüle küçüle sabit durmaya çalışıp yok olup gidecek ya da risk alıp bazı şeyleri değiştirmesi lazım.
Riskini kendi asıl oyunlarında alıcak. God of War gibi Last of US gibi. Kendi ana oyunlarında dener Days Gone'da değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı