Days Gone alınır mı?

KS
KS
Daryl1dx

Daryl1dx

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Hocam tavsiye eder misiniz almayı düşünüyorum da?
Hocam ben aldım (ön sipariş ile almıştım) şahsen ben bayıldım oyuna. 3 kere falan bitirdim. Çok sarıyor ver hikayesi de günümüz oyunlarına kıyasla cidden uzun. Direkt ana görevlere odaklı oynarsan yaklaşık bi' 20 saatte falan bitirirsin. Eğer yan görevleri falan yapıp zevk alarak oynarsan 28-30 saate yakın sürede bitirirsin.

Burak52TR

Kilopat
Makaleler
2
Hocam ben aldım (ön sipariş ile almıştım) şahsen ben bayıldım oyuna. 3 kere falan bitirdim. Çok sarıyor ver hikayesi de günümüz oyunlarına kıyasla cidden uzun. Direkt ana görevlere odaklı oynarsan yaklaşık bi' 20 saatte falan bitirirsin. Eğer yan görevleri falan yapıp zevk alarak oynarsan 28-30 saate yakın sürede bitirirsin.
O'brian'ı gördükten sonra hikayenin devamını çok merak etmeye başladım. Keşke ikinci oyunu çıkarsalar ama firma yapmayacakları söylemişti sanırsam.

KS
KS
Daryl1dx

Daryl1dx

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
O'brian'ı gördükten sonra hikayenin devamını çok merak etmeye başladım. Keşke ikinci oyunu çıkarsalar ama firma yapmayacakları söylemişti sanırsam.
Hiç bilmiyorum hocam o konuyu. Firma oyun yapacağını söyledi ama Days Gone devamı mı olacak yoksa farklı bir oyun m belli değil. Tahminimce Days Gone devamı olacak.

TheDaem

Decapat
Yer
Stuttgart
Aldım ama ekran kartımda bir sorun var çok ısınıyor o yüzden termal macun filan yeniledikten sonra denemek nasip olcak...

TheDaem

Decapat
Yer
Stuttgart
Vallaha hocam benim ekran kartında donanımsal arıza var galiba çok uzun zamandır yani 2 yıldır temizlemiyorum cihazı termal macunda yenilemedim 88 derecelere uçtu fan hızını sona alsamda fayda etmiyor şuan oynayamıyorum. Yoksa bu türün bağımlısıyım State Of Decay'da öneririm severseniz.

Yukarı