Days Gone alınır mı?

Hocam tavsiye eder misiniz almayı düşünüyorum da?
Hocam ben aldım (ön sipariş ile almıştım) şahsen ben bayıldım oyuna. 3 kere falan bitirdim. Çok sarıyor ver hikayesi de günümüz oyunlarına kıyasla cidden uzun. Direkt ana görevlere odaklı oynarsan yaklaşık bi' 20 saatte falan bitirirsin. Eğer yan görevleri falan yapıp zevk alarak oynarsan 28-30 saate yakın sürede bitirirsin.

Hocam ben aldım (ön sipariş ile almıştım) şahsen ben bayıldım oyuna. 3 kere falan bitirdim. Çok sarıyor ver hikayesi de günümüz oyunlarına kıyasla cidden uzun. Direkt ana görevlere odaklı oynarsan yaklaşık bi' 20 saatte falan bitirirsin. Eğer yan görevleri falan yapıp zevk alarak oynarsan 28-30 saate yakın sürede bitirirsin.
O'brian'ı gördükten sonra hikayenin devamını çok merak etmeye başladım. Keşke ikinci oyunu çıkarsalar ama firma yapmayacakları söylemişti sanırsam.

O'brian'ı gördükten sonra hikayenin devamını çok merak etmeye başladım. Keşke ikinci oyunu çıkarsalar ama firma yapmayacakları söylemişti sanırsam.
Hiç bilmiyorum hocam o konuyu. Firma oyun yapacağını söyledi ama Days Gone devamı mı olacak yoksa farklı bir oyun m belli değil. Tahminimce Days Gone devamı olacak.

Aldım ama ekran kartımda bir sorun var çok ısınıyor o yüzden termal macun filan yeniledikten sonra denemek nasip olcak...

GTX 1660 6GB Ryzen 5 2600 16GB Ram yetiyor aslında fps sorunu yok ama ekran kartım problemli galiba 88 dereceleri görüyor.
GTX 1650
intel i5 9300h
DDR4 16 GB Ram ile orta-yüksek ayarlarda yaklaşık 70 ila 80 derecelerde sıkıntısız oynadım ben hocam.

Çok kararsız kaldım arkadaşlar. Şu an Steam cüzdan bakiyemde 79TL mevcut. Envanterdeki (RMR 2020 Altın) stickerleri satarsam eğer oyunu alabileceğim miktara erişebileceğim. Sizce bu stickerleri satıp alınır mı?
Not: Oyun bu ayın 18'inde çıkıyor. Şu an ön sipariş aşamasında.
Hayır.

Vallaha hocam benim ekran kartında donanımsal arıza var galiba çok uzun zamandır yani 2 yıldır temizlemiyorum cihazı termal macunda yenilemedim 88 derecelere uçtu fan hızını sona alsamda fayda etmiyor şuan oynayamıyorum. Yoksa bu türün bağımlısıyım State Of Decay'da öneririm severseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı