Days Gone alınır mı?

Şu sıralar ev işlerinden fırsat buldukça oynuyorum. Hikaye olarak güzel bir başlangıç yapıyor ama oyun boyu hikayeden koparan şeyler çok oluyor. Şöyle örnek vereyim. Hedefe giderken tam ulaşacağın anda önüne biri çıkıp “Benim için şunu yapar mısın?” demesi ve bu tarz arka arkaya görev yapman, gittiğin hedefin ne olduğunu unutturuyor sana. El alemin getir götürünü yapıyorsun yani. Karakter geliştirmeli oyunlarda bu oluyor hep. Milletin ihtiyacını karşıla ki gelişebilesin.

Ama oynanış, çevre grafikleri, motor sürüş zevki ve yaptığın geliştirmeleri tabiri caizse iliklerine kadar hissetmek oyunu benim için zevkli ve güzel yapan şeyler.

Ne tür oyunları sevdiğini bilmiyorum, kesin olarak al ya da alma diyemem ama yazdıklarımdan fikir sahibi olabilirsin umarım.

25 TL daha ekleyip RDR2 veya 5TL daha ekleyip Cyberpunk 2077 alabilirsin eğer bütçen varsa. Eğer bütçem yok dersen daha oynamadım ama videolardan falan gördüğüm kadarıyla güzel bir oyuna benziyor. Bence alınabilir.

Ben bu temanın bir hayranı olduğum için oyunu aralıksız oynayarak bir kaç gün içerisinde bitirdim, bana göre şu an bulunduğu fiyatı kesinlikle hak eden bir yapım. Hikayesi de bir tık klişe fakat kendine bağlıyor, ben hikayesini de gayet sevdim şahsen.

25 TL daha ekleyip RDR2 veya 5TL daha ekleyip Cyberpunk 2077 alabilirsin eğer bütçen varsa. Eğer bütçem yok dersen daha oynamadım ama videolardan falan gördüğüm kadarıyla güzel bir oyuna benziyor. Bence alınabilir.

Red Dead Redemption 2 ve Cyberpunk 2077 zaten kütüphanemde bulunuyor. Oyun güzel gözüküyor fakat emin olamadım alıp almama konusunda.
Ben bu temanın bir hayranı olduğum için oyunu aralıksız oynayarak birkaç gün içerisinde bitirdim, bana göre şu an bulunduğu fiyatı kesinlikle hak eden bir yapım. Hikayesi de bir tık klişe fakat kendine bağlıyor, ben hikayesini de gayet sevdim şahsen.

Deathloop aldım Türkçe yamasını bekliyorum. Türkçe yama çıkana kadar bir oyun oynayayım diyordum 120 TL olduğunu gördüm oyunun. Biraz izlemiştim ilgimi çekmişti oyun galiba alacağım.
Şu sıralar ev işlerinden fırsat buldukça oynuyorum. Hikaye olarak güzel bir başlangıç yapıyor ama oyun boyu hikayeden koparan şeyler çok oluyor. Şöyle örnek vereyim. Hedefe giderken tam ulaşacağın anda önüne biri çıkıp “benim için şunu yapar mısın?” demesi ve bu tarz arka arkaya görev yapman, gittiğin hedefin ne olduğunu unutturuyor sana. El alemin getir götürünü yapıyorsun yani. Karakter geliştirmeli oyunlarda bu oluyor hep. Milletin ihtiyacını karşıla ki gelişebilesin.

Ama oynanış, çevre grafikleri, motor sürüş zevki ve yaptığın geliştirmeleri tabiri caizse iliklerine kadar hissetmek oyunu benim için zevkli ve güzel yapan şeyler.

Ne tür oyunları sevdiğini bilmiyorum, kesin olarak al ya da alma diyemem ama yazdıklarımdan fikir sahibi olabilirsin umarım.

Oyun ortalama kaç saat sürüyor peki?

@HuntMusallat Ben 30 saati devirdim oyuna ama hâlâ sürüyle bile karşılaşmadım. Nasıl oynadığınıza göre değişir ama başarımları da tamamlayayım derseniz 70+ saat sürer diye düşünüyorum.

1638185738551.png

Ayrıca oyunda "New Game+" modu da var. Geliştirilmiş halinizle yeniden başlayabilirsiniz.

@HuntMusallat ben 30 saati devirdim oyuna ama hâlâ sürüyle bile karşılaşmadım. Nasıl oynadığınıza göre değişir ama başarımları da tamamlayayım derseniz 70+ saat sürer diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1228732

Ayrıca oyunda "New GAME+" modu da var. Geliştirilmiş halinizle yeniden başlayabilirsiniz.

Teşekkür ederim. Oyunu alayım o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı