Days Gone alınır mı?

164 TL'ye değeceğini hiç sanmıyorum hocam kaliteyi dibine kadar hissettiyor ama bir zaman sonra zortluyor enis kiraz oğlunun incelemesini izlerseniz cevabınızı net bir şekilde alırsınız.

Sakın oynamayın demiyorum daha iyi oyunlar var üyelikten vs oynama şansınız varsa kesinlikle şans veriniz.

Almaya değer bir oyun mu?

164 TL değil de 100-125 TL arası olmalıydı bence. Hikaye açısından uzun ve güzel bir hikayesi var ama oyun içinde çok fazla hikayeyi bölen şeyler var. Size ne yaptığınızı, ne yapacağınızı unutturuyor. Sonuç olarak alıp almamak size kalmış, alınır.

Son düzenleme:
164 TL'ye değeceğini hiç sanmıyorum hocam kaliteyi dibine kadar hissettiyor ama bir zaman sonra zortluyor enis kiraz oğlunun incelemesini izlerseniz cevabınızı net bir şekilde alırsınız.

Sakın oynamayın demiyorum daha iyi oyunlar var üyelikten vs oynama şansınız varsa kesinlikle şans veriniz.

Enis Kirazoğlu'nun incelemesini izledikten sonra almamaya karar verdim.

İyi bir oyun değil tavsiye etmem şu an Steam'deki Sony oyunlarından sadece Gow hak ediyor parasını. Uncharted Spider-Man ve TLOU çıkınca onlarda eder ama daha pahalı olurlar muhtemelen en az 500.

Geri
Yukarı