Days Gone indirmeye değer mi?

ardabbx

Hectopat
Daha fazla  
PS Plus'a Days Gone geldi ama indirmeye değer mi bilmiyorum. Oyun ilk çıktığı zaman optimizasyon sorunları vs. vardı, bu sorunlar düzeltildi mi?

Sorunların düzelip, düzelmediğini bilmiyorum fakat benim çok beğendiğim bir oyundu. PC için gelmesini de bekliyorum. Biran önce gelse keşke. Hakkı yenen oyunlardan biri bence. Yalnız ilk zamanları optimize sorunları cidden fazlaydı. Ara sıra çıkıp girmek gerekiyordu. Oynadıkça FPS düşüyordu.

Dün indirdim ve ortalama 2 saat deneyimledim. Yükleme ekranları ömrümü yedi desem pek yalan olmaz. Grafik, atmosfer cidden iyi ama teknik sıkıntı ve buglar bulunmakta. En büyük sıkıntı bir şeylerin yüklenmemesi. Bir sahnede motorla giderken ''Yolumuz kapalı, şunu kenara itmeliyiz.'' diye bir diyalog geçti ve hiç bir şey anlamadım. Çünkü yol boştu :D Motordan inip yolda biraz dolandım ve 2-3dk sonra önüme çat diye bir araba spawnlandı. Ve o arabayı iterek yola devam ettik.

Bunların dışında oynanış da yavan geldi biraz. Tabii bundan önce TLOU Part 2 oynamam da etkili olmuştur. Yani kontrollerine alışamadım, biraz sıkıntılı. Rahat edemedim. Ayrıca motor sürmek işkence gibi, aşırı zor ya da ben beceremiyorum.

Geri
Yukarı