Days Gone Steam'de 131 TL alınır mı?

Ben oyunları almadan önce YouTube "Full gameplay"e bakarak alırım. Horizon Zero New Dawn ve Days Gone'u istek listeme ekledim ve gameplaylerini izlediğimde, Horizon almamaya aksine Days Gone almaya karar verdim. Böyle yapmanı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paran değerliyse önermiyorum, harcamak için harcayacağım diyorsan alabilirsin. Oyun atmosfer, fizik ve grafik olarak çok efsane. Ancak hikaye sürekli tekrar ediyor. Bir süre sonra ciddi manada sıkılıyorsun. 20 saat oynamışım, hikayenin yüzde 60'larındaydım. 10. saatten sonra o kadar para verdim diye zorla oynattırdım kendime. :D Gene de dayanamadım, devam etmedim.

Tavsiye ederim, "Zombie Survival" tarzı oyunları seviyorsanız bunu da seversiniz.

Şöyle bir inceleme yazmıştım oyunla ilgili:

Onun yerine DayZ alabilirsin

Oyuna gelirsek motosiklet kullanmak tam bir işkence zombiler bazen donuyor ve hiç hareket etmiyor çık gir yapmak zorunda kalıyorsun ayrıca açık dünyası tam anlamıyla berbat
Onun dışında senaryo belki hoşunuza gidebilir Optimizasyon görevler kendini tekrar ediyor Türk genci oluyorun kısaca ha bir şeyler alıyorsun sadece gezmiyorsun :D diyeceklerim bu kadar

Daha önce Days Gone'un gameplayinin izlemiştim, hoşuma da gitmişti. Fiyatı benim için makul, alıp almamak arasında kaldım. Ben biraz da oyunu alayım, sonra oynarım diye düşünüyorum:D saçma düşünce olabilir. Daha önce Dying Light'ı 2 kez bitirmiştim ve ondan sonra böyle açık dünya, zombili oyunlara ilgim artmıştı. Son tavsiyeleriniz neler benim için?

Dying Light hastasıyım, bunu ref alırsak
DayZ mi Days Gone mu? Daha iyi

Days Gone de yapacak bir şey kalmıyor hocam DayZ tam tersi 700 saatim var harika bir oyun

Daha önce Days Gone'un gameplayinin izlemiştim, hoşuma da gitmişti. Fiyatı benim için makul, alıp almamak arasında kaldım. Ben biraz da oyunu alayım, sonra oynarım diye düşünüyorum:D saçma düşünce olabilir. Daha önce Dying Light'ı 2 kez bitirmiştim ve ondan sonra böyle açık dünya, zombili oyunlara ilgim artmıştı. Son tavsiyeleriniz neler benim için?
Hocam ben almanızı önermiyorum, ilginizi çekerse alın 2 saat geçmeden iade edersiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı