Days Gone ve Horzion Zero Down alınır mı?

techislife

Hectopat
Arkadaşlar sorum başlıktaki gibi etail üzerinden ucuza geliyorlar ancak yorumlar kafamı karıştırdı. Açık dünya seviyorum ancak görev sistemi karışık olanlar beni aşırı bayıyor. Spider-Man Remastered'ı denemek amaçlı korsanda 1 2 saat oynamıştım. Pek heyecanlandırmamıştı. Spider-Man dahil üçü de alınır mı sizce?

Merhabalar.

Öncelikle Days Gone’dan başlayayım.

Oyunu uzun süre oynadım ve hiç beğenmedim. Sırf acaba oyun ileride açılır mı diye oynamama rağmen berbat bir son ve çeşitlilik anlamında sıfıra yakın bir oyun olarak aklımda kaldı. PS kalitesindeki oyunları gördükten sonra bir tık vasat kaldığını düşünüyorum tavsiye etmiyorum.

Spiderman Remastered içinse şu ana kadar (daha oyunu bitirmedim) beklentimin üstünde bir performans sergilediğini söylemem gerek. Ben genel olarak beğendim tavsiye ederim.

Horizon Zero Dawn ise bana kalırsa bazen kendini fazla tekrar etse ve bıktırsa da beğenimi kazanan bir oyun. Güzel bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Tabii ki zevkler ve renkler farklıdır ve tartışılmaz. Benim beğendiğim bir oyunu siz hiç beğenmeyebilirsiniz veya tam tersi de olabilir. Ben sadece 3 oyun hakkındaki düşüncelerimi söyledim.

Not: Steam sürümlerinden bahsediyorum.

Merhaba.

Öncelikle Days Gone'dan başlayayım.

Oyunu uzun süre oynadım ve hiç beğenmedim. Sırf acaba oyun ileride açılır mı diye oynamama rağmen berbat bir son ve çeşitlilik anlamında sıfıra yakın bir oyun olarak aklımda kaldı. PS kalitesindeki oyunları gördükten sonra bir tık vasat kaldığını düşünüyorum tavsiye etmiyorum.

Spider-Man Remastered içinse şu ana kadar (daha oyunu bitirmedim) beklentimin üstünde bir performans sergilediğini söylemem gerek. Ben genel olarak beğendim tavsiye ederim.

Horizon Zero Dawn ise bana kalırsa bazen kendini fazla tekrar etse ve bıktırsa da beğenimi kazanan bir oyun. Güzel bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Tabii ki zevkler ve renkler farklıdır ve tartışılmaz. Benim beğendiğim bir oyunu siz hiç beğenmeyebilirsiniz veya tam tersi de olabilir. Ben sadece 3 oyun hakkındaki düşüncelerimi söyledim.

Not: Steam sürümlerinden bahsediyorum.

Teşekkürler hocam yorumunuz için. Spider-Man alıp almamayı düşüneceğim sadece artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı