Days Gone vs Miles Morales

Spiderman hayranıyım 200 saat oynadım hala oynuyorum milesi korsan oynamistim onceden onda gezmek daha keyifli geliyor. Gunde 2-3 saat oynuyorum takılıyorum şehirde.
Spiderman oyunları seviyorsanız bilemem ancak ben bütün spiderman oyunlarını test edebildim hikaye kasmadım ancak miles morales hariç 10-15 saat en az oynadım ve miles moralese oturdum ve 2 saat oynadım ve dedimki bu aynı şey.Bence bir days gone a da şans verin evet o kadar kaliteli değil ama sıkılacağınızı sanmıyorum.

Sadece şehirde dolaşmak ve stres atmak için bir oyuna 200 TL vermeyi mantıklı bulmuyorum. Ben olsam sırf bunun için vermezdim o kadar para. Ama senin paran çoksa verebilirsin tabii ki de.

Sadece şehirde dolaşmak ve stres atmak için bir oyuna 200 TL vermeyi mantıklı bulmuyorum. Ben olsam sırf bunun için vermezdim o kadar para. Ama senin paran çoksa verebilirsin tabii ki de.
Hocam Days Gone için çok sıkıcı diyenler var ben korsan indirmiştim çok önceden ama yine birazcık sıkmıştı bilemedim.

Hocam days gone dan da sıkılmazsın be benim sistemim yetmediği için ps4 te birkaç saat oynadım miles moraleside bir arkadaşın ps5 inde oynadım ve days gone beni daha çok eğlendirdi bu adam hikaye kasmayacak sence miles moraleste npc yumruklayıp sokaktaki dövüşlerimi durdursun yoksa days gone da motorla gezip yeni silahlar keşfedip zombi mi pataklasın. Zevkler tartışılmaz ancak stres atma öylesine takılma gibi konularda bence days gone daha keyifli bir oyun.
Ana görevlerinde bile yan görev yaptığım bir oyundan sıkılmam normal. Görev tasarımları berbat. Hadi diyorsun hikaye kasayım o da ayrı facia, çok tutarsız olduğu noktalar var. Hadi biraz zombi pataklayayım diyorum yakın dövüşe girmesi zevk vermiyor. Ona da okey, gizlilik kasayım bari diyorum. Deacon'ı kapıların arkasından, otların arasından görenler oluyor.

Daha sayabileceğim onlarca ofsayt noktası var oyunun. 10 saat falan oynasaydım göz ardı edebilirdim bunları fakat 100 saat boyunca bunları yaşıyorsam bi' zahmet sevmeyeyim oyunu.

Anladım var mı peki steamdan 100 TL'ye önerebileceğin zam gelir bunu al dediğin bir oyun?
Rockstar ve EA oyunlarının indiriminin bitmesine 3 saat var. EA'den emin değilim ama Rockstar GTA Trilogy'i 1150TL yapıp GTA 5 ve RDR2'yi 180-300TL'de bırakmaz gibi geliyor. Call of Duty serisinden bazı oyunlar, God of War, Dying Light 2, GTA 4 gibi bazı oyunlarda var bakabileceğin. Eğer şu konuyu 2-3 gün erken açabilseydin özellikle Microsoft kanadında şu an 400TL olan ama eskiden indirimle 20TL'ye düşen oyunları da önerebilirdik. Hades önerebilirdik ama artık yapamıyoruz öyle bir şey.

Ana görevlerinde bile yan görev yaptığım bir oyundan sıkılmam normal. Görev tasarımları berbat. Hadi diyorsun hikaye kasayım o da ayrı facia, çok tutarsız olduğu noktalar var. Hadi biraz zombi pataklayayım diyorum yakın dövüşe girmesi zevk vermiyor. Ona da okey, gizlilik kasayım bari diyorum. Deacon'ı kapıların arkasından, otların arasından görenler oluyor.

Daha sayabileceğim onlarca ofsayt noktası var oyunun. 10 saat falan oynasaydım göz ardı edebilirdim bunları fakat 80 saat boyunca bunları yaşıyorsam bi' zahmet sevmeyeyim oyunu.
Hocam zaten 80 saaat hikayeden gidilip iyi bir deneyim yaşatması beklenen bir oyun değil miles moralesinde kalite olarak çok altında bunlar bariz ancak arkadaşın amacına en çok uyan bu mekanikler düzgün çalışıyor ve çeşitli mekanikler var bunları öğrenmek geliştirmek gerçekten eğlenceli ve bu oyun gerek grafiksel gerek fizikleri ile (vuruş hissi v.s.) gerçekten büyük bir oyun gibi duruyor çok umursamamanız gereken bir oyun. Görev kasmadan gelişme hissi ile oynamak zombi kesmek v.s bence çok zevkli. tabikide kalitesi düşük ve çok basite açtığı noktalar olan bir oyun ancak eğlendiriyormu evet. bilmiyorum ne desem günümüzde kurbanlık alır gibi oyun alırken hesap yapıyoruz bu fiyatlarda düşünüp tartışmamız çok doğal her bir detaya bakmalı sonuçta bir ürün alınıyor benim fikrim days gone dan yana tabi sizde haklısınız değindiğiniz konularda.

Anladım var mı peki steamdan 100 TL'ye önerebileceğin zam gelir bunu al dediğin bir oyun?
Hocam RDR2 oynamadıysan kesinlikle 100tlye kaçmaz aynı şekil gta 5 te yanlış bilmiyorsam indirimde o da eski olsada akar tam kafa dağıtmalık.

Fiyat baz almadan ikisini karşılaştırırsak Miles Morales çok daha eğlenceli bir oyun. Days Gone'ın uzun sürmesi her saatinin eğlenceli geçmesi anlamına gelmiyor maalesef. Ama sen zaten Spider-man'i 200 saat oynamışsın ve oynamaya devam ediyorsun bütçe de sıkıntılıysa Days Gone almak tabi daha mantıklı olan seçim burada.

Yeni konular

Geri
Yukarı