Dayz Standalone oyunda takılmala sorunu

E4EN

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

2 sene öncesin de aldığım crea bilgisayarın 2x2 RAM'in den tek modülü bozuldu. Şuan 2gb ram olarak kullanıyorum. GTX550 Ti ekran kartım var. Normalde bilgisayarı oyun oynamak için kullanırım, pc oyuncusuyum.

Dayz Standalone oynarken oyunda takılmalar oluyor oyun kasmıyor ama ani fps düşüşleri yaşıyorum. Tanıdık bir arkadaş bunun ram'den kaynaklandığını söyledi.

Bana fazla pahalı olmayan oyun için kaliteli bir adet 4gb ram lazım arkadaşlar. Pc'yi 6gb'ye yükselteceğim. Ddr3 kullanıyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fanlarını 1 hafta önce temizlemiştim. Zira diğer oyunlarda kasma göremiyorum. Sadece Dayz Standalone'da takılma sorunum var. Ana kartım eskidir. (Foxconn A6GMV) Anakartta iki adet ram slotu bulunmakta. Şuan birini kullanıyorum. Onda 2gb takılı, yeni bir ram alıp eklemek istiyorum. O yüzden 2x2 rami almak istemiyorum. Onun yerine tek slot 4gb ram arıyorum. Öneri için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı