DBD 360 nasıl atılır?

Therapie TAXI

Hectopat
Oyunda 260 saatim var, Red rank olmaya yaklaştım fakat hala 360 veya 180 atamıyorum. 800 DPI 50 sens oynuyorum oyunu, bir türlü beceremiyorum. Bin tane video izledim fakat hala yapamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Fareyi sağa çevirirken A'ya ve S'ye sola çevirirken de de D'ye ve S'ye basıcaksın başka yardım edilecek bir durum yok.
Daha detaylı anlatmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fareyi sağa çevirirken A'ya ve S'ye sola çevirirken de de D'ye ve S'ye basıcaksın başka yardım edilecek bir durum yok.
Daha detaylı anlatmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Tamam onu yapıyorum fakat dönerken fareyi çevirdiğimde dönme animasyonu bozuluyor ve yarıda kesiliyor. O yüzden atamıyorum. Yani şöyle diyim wasd yaparken fareyi sağ aşağı tarafa çekiyorum fakat animasyon bozuluyor ve karakter duruyor olduğu yerde. Çok hızlı wasd yapınca durur ya yerinde öyle duruyor.

Animasyonun bozulmasını anlayamadım. Fareyi aşağıya doğru değil hareketinin tersi sağa veya sola doğru çevirmen gerek. Pratik yap bol bol.

Zaten hareketin tersi yönünde çeviriyorum. Sadece kamerayı yukarıda tutmak için hafif aşağı doğru kaydırıyorum. Animasyon dediğim de karakter dönmüyor 360 atmaya çalıştığımda sadece kamera dönüyor. Fareyi a veya d tuşuna basarken mi çeviricez onu tam anlayamadım zamanlamasını.

Zaten hareketin tersi yönünde çeviriyorum. Sadece kamerayı yukarıda tutmak için hafif aşağı doğru kaydırıyorum. Animasyon dediğim de karakter dönmüyor 360 atmaya çalıştığımda sadece kamera dönüyor. Fareyi a veya d tuşuna basarken mi çeviricez onu tam anlayamadım zamanlamasını.
Dakika 3'e bakar mısın?

Dakika 3'e bakar mısın?

Bu videoya denk geldim ve öğrendim yapmasını. WASD yaparken d ye gelince fareyi çeviriyormuşuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı