DC'de 2000 ping

lnkoom

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, arkadaşlar TurkNet kullanıyorum oyun modu açık en az günde 1 kez pingim çıkıyor 2000 civarı falan oluyor. Kaç kez desteğe yazdım sorunu çözemediler hala daha yaşamaya devam ediyorum 10-15 dakika boyunca bu sorunu yaşıyorum ama bir şeyi fark ettim bu sorunu yaşarken telefondan Wi-Fi'yi kapatınca internet düzeliyor, nasıl çözebilirim bu olayı? Yardımlarınızı bekliyorum.

Hangi telefonu kullanıyorsunuz? Telefonunuz açık iken bu sorunu yaşadığınıza göre muhtemelen yedekleme veya güncelleme yapılıyor olabilir. Otomatik güncellemeyi ve/veya yedeklemeyi kapatırsanız sorununuz çözülebilir.

iPhone 6, güncelleme veya herhangi bir durum söz konusu değil.

Telefonunuz Wi-Fi kullanıyorken arka planda uygulamaları güncelliyor olabilir, ayrıca Discord'un sunucusu hangi ülkeye bağlı?
Avrupa sunucularını kullanıyorum, ayrıca arka planda uygulama güncelleme falan hepsini kontrol ettim farklı bir durum söz konusu değil o yüzden çok garip geldi ve buraya yazma gereği duydum.
Şarja takıldığında iCloud yedeklemesi yapılıyor. Ayrıca fotoğraflar da yedekleniyor. Bu özellikleri kapatmış mıydınız?

Kapalı hepsi ve geçen başıma geldiğinde telefonum şarjda değildi.

Bir ara bende de oluyordu Note 4 telefonum vardı Wi-Fi açınca oyunlarda 1023 pingim oluyordu telefon değiştirdim sorun gitti.

Geri
Yukarı