DC'de beni troll sandılar

Daha fazla  
Az önce hayatımın rezilliğini yaşadım. Kim olduğunu söylemeyeyim ama ünlü bir yayıncıya zaten görmez diye LoL teklif ettim. Adam göreceği tuttu Discord'da davet attı sohbet grubuna aldı. Bende 265 levellik ağabimin LoL hesabına girdim. Daha sonra sen West'te misin falan dediler bend e West ne bilmiyorum westteyim dedim girdim. Benden nickimi vermemi istediler nickimede ağabim Almanca yazılar yazmış sohbete yazamıyom. Fotosunu attım özelinden. Okuyamayınca kendi nickini verdi arkadaşlık isteğini atmaya tıklıyorum böyle bir oyuncu yok diyor. Hiçbirini oyuncu olarak görmedi. Daha sonra fotoğrafta Türkçe yazılan kelimeleri gördüler. Hafiften alay ettiler. Ben de zamanınızı aldım kusura bakmayın dedim ve konuşmadan çıktım. Beni trol sandılar galiba Discord'dan banlamışlar. Yorum size ait...

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce hayatımın rezilliğini yaşadım. Kim olduğunu söylemeyeyim ama ünlü bir yayıncıya zaten görmez diye LoL teklif ettim. Adam göreceği tuttu Discord'da davet attı sohbet grubuna aldı. Bende 265 levellik ağabimin LoL hesabına girdim. Daha sonra sen West'te misin falan dediler bend e West ne bilmiyorum westteyim dedim girdim. Benden nickimi vermemi istediler nickimede ağabim Almanca yazılar yazmış sohbete yazamıyom. Fotosunu attım özelinden. Okuyamayınca kendi nickini verdi arkadaşlık isteğini atmaya tıklıyorum böyle bir oyuncu yok diyor. Hiçbirini oyuncu olarak görmedi. Daha sonra fotoğrafta Türkçe yazılan kelimeleri gördüler. Hafiften alay ettiler. Ben de zamanınızı aldım kusura bakmayın dedim ve konuşmadan çıktım. Beni trol sandılar galiba Discord'dan banlamışlar. Yorum size ait...
Boş insanlar, boş hayatlar, boş konular takma kafana boşver. Şu hayatta önemi olmayan ve geberdikten 2 gün sonra unutulacak 3, 5 tane insan dalga geçse nolur geçmese nolur boşver.

Yayıncı tripleri takma.

Düşün ki o adam meseleyi unuttu bile arkadaşlar yapmayın kendinize böyle.
Zamanında bisiklet platformunda bir adam her yazdığıma alay ediyordu çok takıyordum kafama çünkü adam platformda saygı gören bir kişilikti sonra platformun leş olduğunu anladım unuttum gitti. Unutana kadar travma yaratmıştı bende.

Eğer yaptığını kabullenirssn utanmazsın bir süre sonra etkisi geçerde bence o kadar utanç verici bir durum yok. Kafana takmamaya çalış.

Yaşadığın durum utanılacak bir durum değil. Yayıncı fevri davranmış. Görmeyeceğini sandım diyerek olayın içinden sıyrılabilirdin ama en azından bundan sonra anlık olarak ne hissettiğini ve yaşadığını dile getirerek bu tarz sorunlar yaşamazsın.

Teşekkür ederim teselliniz için. O esnada biraz heyecan yapmişim keşke dediğin gibi görmeyeceğini düşünmüştüm deseydim.
Boş insanlar, boş hayatlar, boş konular takma kafana boş ver. Şu hayatta önemi olmayan ve geberdikten 2 gün sonra unutulacak 3, 5 tane insan dalga geçse ne olur geçmese ne olur boş ver.

Aynen öyle haklisin. Fakat en sevdiğim yayinciydi şimdi yayinlarini izlemem artik en çok bu koyuyor.

Sosyal ortam ne olacak takma kafana, bir daha yüzünü bile görmeyeceğin bir adamın senle alay etmesini çok da dert etmene gerek yok. İzleme bundan sonra onu geç, dünyanın sonu değil ya.

Boş insanlar, boş hayatlar, boş konular takma kafana boş ver. Şu hayatta önemi olmayan ve geberdikten 2 gün sonra unutulacak 3, 5 tane insan dalga geçse ne olur geçmese ne olur boş ver.

Aynen öyle haklisin. Fakat en sevdiğim yayinciydi şimdi yayinlarini izlemem artik en çok bu koyuyor.
Sosyal ortam ne olacak takma kafana, bir daha yüzünü bile görmeyeceğin bir adamın senle alay etmesini çok da dert etmene gerek yok. İzleme bundan sonra onu geç, dünyanın sonu değil ya.

Düşün ki o adam meseleyi unuttu bile arkadaşlar yapmayın kendinize böyle.
Aynen öyle. Kıytırık bir işten dünyanın parasını götürüp daha sonra yüzsüz gibi bu işin basit olmadığını söyleyip, hayatı tıkırında olan insanın zaten kişiliğinin kayıp şöyle bir hareket yapmaması için onurlu falan olması gerekiyor ki gözlemlediğim kadarıyla çoğu twitch yayıncısının kişiliği beş para etmez. O yüzden o sahte dünyasında seni unuttu bile. Salla gitsin.

Geri
Yukarı