DC'de beni troll sandılar

Daha fazla  
Az önce hayatımın rezilliğini yaşadım. Kim olduğunu söylemeyeyim ama ünlü bir yayıncıya zaten görmez diye LoL teklif ettim. Adam göreceği tuttu Discord'da davet attı sohbet grubuna aldı. Bende 265 levellik ağabimin LoL hesabına girdim. Daha sonra sen West'te misin falan dediler bend e West ne bilmiyorum westteyim dedim girdim. Benden nickimi vermemi istediler nickimede ağabim Almanca yazılar yazmış sohbete yazamıyom. Fotosunu attım özelinden. Okuyamayınca kendi nickini verdi arkadaşlık isteğini atmaya tıklıyorum böyle bir oyuncu yok diyor. Hiçbirini oyuncu olarak görmedi. Daha sonra fotoğrafta Türkçe yazılan kelimeleri gördüler. Hafiften alay ettiler. Ben de zamanınızı aldım kusura bakmayın dedim ve konuşmadan çıktım. Beni trol sandılar galiba Discord'dan banlamışlar. Yorum size ait...

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen öyle. Kıytırık bir işten dünyanın parasını götürüp daha sonra yüzsüz gibi bu işin basit olmadığını söyleyip, hayatı tıkırında olan insanın zaten kişiliğinin kayıp şöyle bir hareket yapmaması için onurlu falan olması gerekiyor ki gözlemlediğim kadarıyla çoğu Twitch yayıncısının kişiliği beş para etmez. O yüzden o sahte dünyasında seni unuttu bile. Salla gitsin.

Vallahi içimde kaldi keşke özür dilemeseymişim kendimi ezdirdim durduk yere az laf sokaymışım. Neyse ya da en azindan büyüklük bende kaldi.
Duvarın köşesine gidip biraz utan kendinden.

Hocam ne diyon la?

Allah başka dert vermesin.

Keske dertlerim bu kadar onemsiz olsa.

Hocam Allah aşkına dert mi ediniyorum ben bunu her insanin hayatinda sikca yasayabileceği anlık oluşan olaylar. Bunu da Technopat'ta sizle paylaşmak istedim sadece. Böyle bir şeyi paylaşmam. Dertsiz olduğum anlamina mi geliyor? Yazarken bile saçma geldi ben ne yazıyorum şu an.

İyi olmuş. Sen hesabının hangi sunucuda olduğunu bile bilmeden neden insanlara oyuna girmeyi teklif ediyorsun ki?
Emin ol eğer yayıncıyla oyuna girseydiniz daha da rezil olurdun muhtemelen oynayışınla. O yüzden takma, salla gitsin. Ben yayıncı olsaydım ben de troll derdim.
Yukarıda yayıncıya laf edenler olmuş, bence yayıncıyı suçlayacak bir durum yok.

İyi olmuş. Sen hesabının hangi sunucuda olduğunu bile bilmeden neden insanlara oyuna girmeyi teklif ediyorsun ki?
Emin ol eğer yayıncıyla oyuna girseydiniz daha da rezil olurdun muhtemelen oynayışınla. O yüzden takma, salla gitsin. Ben yayıncı olsaydım ben de troll derdim.
Yukarıda yayıncıya laf edenler olmuş, bence yayıncıyı suçlayacak bir durum yok.

Hocam ben oynamayi biliyorum oyuna girsemde sıkıntı çıkmaz. Sadece West nedir onu bilmiyordum azbuçuk öğrendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı