DDR3 4GB PC3-10700 RAM Seçimi

FireCPU

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Ticaret
Benim emektar dizüstü bilgisayarımda Kingston marka DDR3 4GB PC3-10700 (667 Mhz) Latency: 9.0 Single Channel RAM var. Ben bir adet daha RAM takmak istiyorum. Bu RAM'in aynısından sipariş verip kullanmak istiyorum ama konuya hakim arkadaşların fikirlerini de almak isterim. 2 RAM slotu var arka tarafta ve 8GB'a kadar destekliyor anakart. Ayrıca bilgisayarcıda farklı marka DDR3 4Gb 1333 Mhz RAM taktık ve bilgisayar çok kastı. Yardımlarınızı bekliyorum.

ram.png

Son düzenleyen: Moderatör:
4GB DDR3, 1333 Mhz, CLsi 9, 1.5Vluk belleklerden birini deneyebilirsin. Uyum riski her zaman var.
1.5V luk 1600 Mhz bir bellek ile de deneyebilirsin, ikisi de 1333'de çalışır.
Evet bahsettiğiniz özelliklerdeki Kingston marka KVR1333D3S9/4G seri numaralı bellek bulamıyorum piyasada.. Bu bellek benim bilgisayarımdakinin aynısıdır. Uyumluluk sorununu böylece en aza indireceğime inanıyorum.

FireCPU hocam ne yaptınız aldınız mı?
Benim laptopla aynı özellikte de ben de İnşaAllah alıcam size zahmet bilgi verirseniz..

FireCPU hocam ne yaptınız aldınız mı?
Benim laptopla aynı özellikte de ben de İnşaAllah alıcam size zahmet bilgi verirseniz..
Henüz almadım. Fakat almadan önce mutlaka mevcut belleğinizin tüm özelliklerine bakın ve o özelliklerin dışına çıkmayın yoksa bilgisayarınız daha da yavaşlar.

Benim emektar dizüstü bilgisayarımda Kingston marka DDR3 4GB PC3-10700 (667 Mhz) Latency: 9.0 Single Channel RAM var. Ben bir adet daha RAM takmak istiyorum. Bu RAM'in aynısından sipariş verip kullanmak istiyorum ama konuya hakim arkadaşların fikirlerini de almak isterim. 2 RAM slotu var arka tarafta ve 8GB'a kadar destekliyor anakart. Ayrıca bilgisayarcıda farklı marka DDR3 4Gb 1333 Mhz RAM taktık ve bilgisayar çok kastı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 200371
Koymuş olduğunuz fotoğraftaki bütün değerler tıpa tıp aynı, marka hariç. Fakat benim sistem masaüstü, yine de farketmiyor değil mi ? Bu arada CL9 olduğunu nereden görüyoruz acaba, söylermisiniz ?

Geri
Yukarı