DDR4 8 GB RAM önerisi

Bütçe
400

berkerarslan263

Centipat
Fotodaki takılı RAM 8 GB Kingston 2666MHz. Tatmin etmiyor. i5, 1050 GTX var, 480GB disk. FPS oyunlarında PUBG, CoD falan yamuluyor ne yapsam?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (26).png
    Ekran Görüntüsü (26).png
    57,4 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu Windows'u kullaniyorum o ekran kartina RAM almana gerek yok bunu kur?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 10 tek başına 2 GB RAM yiyor kaldı ki daha arka plan uygulamaları ve oyun var. 8 GB RAM takviyesi şart.

Baskan benim dedigim Windows'u kurarsa hangi oyun olursa olsun o kullandigi ekran karti ile 8 GB RAM yeterlidir bir de bunun neresi komik.

8 GB RAM (2 GB Windows kullanıyor oyuna 6 GB kalıyor ve buna arka plan uygulamaları sağ ol değil) güncel oyunlar için yetersiz. GTX 1050'de kötü kart değil fakat yavaştan yetersiz gelmeye başladı. RAM kesinlikle yetersiz. Oyunlarda bir drop vars sıcaklık dışında RAM'den kaynaklıdır. Ayrıca en hızlı işletim sistemi Windows 10 değildir. Windows 7 kurulu bir sistem 5 FPS daha fazla verebiliyor. Fakat Windows 7'nin desteğini kesti Microsoft.

8 GB RAM (2 GB Windows kullanıyor oyuna 6 GB kalıyor ve buna arka plan uygulamaları sağ ol değil) güncel oyunlar için yetersiz. GTX 1050'de kötü kart değil fakat yavaştan yetersiz gelmeye başladı. RAM kesinlikle yetersiz. Oyunlarda bir drop vars sıcaklık dışında RAM'den kaynaklıdır. Ayrıca en hızlı işletim sistemi Windows 10 değildir. Windows 7 kurulu bir sistem 5 FPS daha fazla verebiliyor. Fakat Windows 7'nin desteğini kesti Microsoft.

Bu Windows 10. Win 7'den daha cok FPS veriyor kendim bizzat denedim 5 FPS farkediyor.

8 GB RAM (2 GB Windows kullanıyor oyuna 6 GB kalıyor ve buna arka plan uygulamaları sağ ol değil) güncel oyunlar için yetersiz. GTX 1050'de kötü kart değil fakat yavaştan yetersiz gelmeye başladı. RAM kesinlikle yetersiz. Oyunlarda bir drop vars sıcaklık dışında RAM'den kaynaklıdır. Ayrıca en hızlı işletim sistemi Windows 10 değildir. Windows 7 kurulu bir sistem 5 FPS daha fazla verebiliyor. Fakat Windows 7'nin desteğini kesti microso.

Aynen katılıyorum kardeşim şu an 5.7 kullanılabilir RAM gozukuyor illa Kingston şartmı peki harici RAM alsam?
SPD sekmesinin fotoğrafını atın. Hangi laptop bu arada?

G770 Excalibur kankaa FreeDOS 9.nesil
Ekran kartını değiştirin 1050 çok eskide kaldı. Bu arada kullanım değerlerini bir de FPS'yi gösterir misiniz?

Kardeş diüzstü

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (28).png
    Ekran Görüntüsü (28).png
    72,8 KB · Görüntüleme: 30

Geri
Yukarı