DDR4 RAM önerisi

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle selamun aleyküm. Kuzenim bilgisayarına RAM takviyesi yapacak. Ama bilgisayarın anakartında tek slot var. Acaba şöyle ucuz kaliteli 8 GB hafızaya sahip bir DDR4 laptop için RAM önerisi yapar mısınız? Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
XPG Spectrix D41 kullanıyorum, tavsiye ederim. Ömür boyu garantili. Overclock potansiyeli de baya bir yüksek.
Stok değeri 3000MHz ama ben 3733mhz sorunsuz overclocklu kullanıyorum. Daha üst frekansları denemedim, denesem sorunsuz +4000 olur diye düşünüyorum.

Bunu öneririm. Laptopunuzda tek slot RAM olduğuna emin misiniz? Bazen bir slot altta diğeri üstte olabiliyor.
8 GB DDR4 2666 Mhz Crucial Cl17 SODIMM
XPG Spectrix D41 kullanıyorum, tavsiye ederim. Ömür boyu garantili. Overclock potansiyeli de baya bir yüksek.
Stok değeri 3000MHz ama ben 3733mhz sorunsuz overclocklu kullanıyorum. Daha üst frekansları denemedim, denesem sorunsuz +4000 olur diye düşünüyorum.
Hocam laptop için demiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı