DDU ile kaldırdıktan sonra ünlem işareti

Ceilon

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Geçenlerde HP Pavilion G6 2211-ET model bilgisayarımda driver güncellemesi yapmak için DDU kullandım. DDU kaldırma işlemi yaptıktan sonra bilgisayarımda bulunan 2 ekran kartından birisi olan AMD Radeon HD 7670M'e ait kısım aygıt yöneticisinde ünlem işareti ile gösterilmeye başlandı. Özelliklere tıkladığımda ise "bu aygıt başlatılamıyor. (Kod 10)" hatasını gördüm. Standart VGA bağdaştırıcısı olarak gözüküyordu bu arada. Intel'i sorunsuz kurdum ve ismi gözüktü fakat AMD ismi gözükmedi ve ardından mavi ekran hataları aldım. DDU sistem geri yükleme noktası oluşturduğu için ona geri döndüm şu an sorunsuz kullanıyorum. Sorunu çözmek için ne yapmam gerekli? Driver'ı kurmam gerekiyor fakat eskisini de kaldırmak istiyorum.

Sistem özellikleri:
8 GB RAM.
Intel i5-3210M işlemci.
Intel HD Graphics 4000.
AMD Radeon HD7670M.
Windows 7 Ultimate (64 Bit)

Dipnot: Aslında driver sorununu sormamın sebebi şu. Yakın zamanda Windows 10 geçmeyi düşünüyorum fakat şu an driver kaldırınca bile sorun çıkıyor. Windows 10 geçtiğimde bu sorunla uğraşmamak için araştırma yapıyorum.

Screenshot_1.png

DDU ile kaldırdıktan sonra AMD bu şekil oluyor. Devamında ise driverı kurarken mavi ekran alıyorum. Intel'de aynı sorun söz konusu değil.
minidump dosyasını göremedim maalesef konunun altındaki ayarlar yapılı durumda ve CCleaner tarzı programları kullanmıyorum
Bu aralar 1909 kullanıp DDU kullanan GPU sürücü yüklemelerden sorunlar yaşanıyor. Normal şekilde kaldırıp yüklemeyi yapın bundan sonra. Format atmadan pek düzeleceğini zannetmiyorum (güncelleme hariç).
Pekala bunu deneyeceğim madem öyle. Yapacak bir şey yok gibi gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı