DDU kullanmadan sürücü güncellenir mi?

Yer
İstanbul/Ataşehir
Normalde 1268 MHz Boost hızı var. OC yapılmadı. Mesela şöyle söyleyeyim. Oyun menüsünde 110W TDP'deyken 1268 görüyor. Fakat 120W TDP'ye çıkınca 1150'lerde geziyor. Hertz'i 100 falan yapınca oyunda da 1268 görüyor.
Bu sebepten dolayı sürücü güncellemek istiyorum, DDU kullanmadan yapabilir miyim? Üstüne kursam ne olur? Veya kurulu olduğu yerdeki klasörü mü sileyim?

Ekran kartı yazılımını kurmak için DDU gerekmez, DDU sadece yazılım sorunlarında derinlemesine temizleme yaparak yeni ekran kartı yazılımınızı sorunsuz bir şekilde kurmanıza yardımcı olur. Üstüne kurmakta bir sakınca yok, lakin temiz kurulum önerilir.

Peki normal olarak güncelledikten sonra restart atmaya gerek var mı?

Genelde gerek yoktur fakat herhangi bir aksilik yaşanmaması için yeniden başlatmak daha iyidir.

Yani bu durum daha önce yoktu hocam. Sürücü eski olunca da olabiliyormuş sanırım. Peki şu yoldaki eski sürücüye ait şu klasörü sileyim mi?

Dosya Ekleri

• sürücü.png
    sürücü.png
    112,2 KB · Görüntüleme: 33
Kurulum dosyası sanırım O, silebilirsin.

Bunu silmekte fayda var değil mi?
Ama kart neden durduk yere önceki aldığı değerleri almadı anlamadım.
MSI Afterburner ayarlarını sıfırlamıştım şu ortadaki tuş ile. Ondan dolayı olabilme ihtimali var mı?
Kart stock değerlerde, OC yapılmadı.

Dosya Ekleri

• rx570.png
    rx570.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 37
Bunu silmekte fayda var değil mi?
Ama kart neden durduk yere önceki aldığı değerleri almadı anlamadım.
MSI Afterburner ayarlarını sıfırlamıştım şu ortadaki tuş ile. Ondan dolayı olabilme ihtimali var mı?
Kart stock değerlerde, OC yapılmadı.
Bilemiyorum hocam, çok takıntılı birisiniz sanırım. Resimdeki uygulama hakkında bir bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı