Dead by Daylight DLC önerileri

NotLikeThis

Nanopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam, Dead by Daylight'a yeni başladım.
Önerebileceğiniz DLC'ler var mıdır?

Aşağıdaki DLC'lere sahibim, bu DLC'lerin haricinde DLC önermemenizi temenni ederim.

1. Dead by Daylight - Cursed Legacy
2. Dead by Daylight - Of Flesh and Mud
3. Dead by Daylight - Stranger Things Chapter
4. Dead by Daylight - The Halloween Chapter

Mükemmel bana göre. (Profilimden hareketle :D)

Not: Küfürleri sansürleyemedim.

1638997749596.png

Arkadaşlar selam, Dead by Daylight'a yeni başladım.
Önerebileceğiniz DLC'ler var mıdır?

Aşağıdaki DLC'lere sahibim, bu DLC'lerin haricinde DLC önermemenizi temenni ederim.

1. Dead by Daylight - Cursed Legacy
2. Dead by Daylight - Of Flesh and Mud
3. Dead by Daylight - Stranger Things Chapter
4. Dead by Daylight - The Halloween Chapter
Stranger Things DLC almanız iyi olmuş çünkü artık satıştan kaldırıldı. DLC olarak eğer birşeyler fırlatmayı seviyorsan All-Kill Chapter alabilirsin.

Bu oyunda her katil ve kurbanın perkleri önemli ama meta Hemşire ve Maraz üzerine dönüyor. Maraz hangi pakette hatırlamıyorum ama onu almadıysanız almanızı öneririm. Şahsi fikrik indirimi bekleyip complate edition almanız yönünde alacaktır. Direkt öneri isterseniz:

1. Resident evil Nemesis ve Project W: özellikle Wesker oynanabilirse güzel baskı kurabilen bir katil. Nemesis güzel bir katil değil ama perkleri güzel. Silent karakter oynayacaksan obses perki güzel.
  2. Root of Dress: Avcı oynuyorsan perkleri güzel. Dolap perki sayesinde wallhack gibi dolaşabiliyorsan. Mangal ve piknik ile kombolarsan tadından yenmez. Onun haricinde dredge dolabın bol olduğu haritalarda baskıyı iyi kurabilen bir katil. Dolap azsa loop gücü zayıf bir katil.
  3. Hour of the witch: İyileştirme totemi ile metayı mahvetmiş bir karakterdir kendisi. Oyunu ciddi ciddi oynayacaksan iyileştirme totemine ihtiyacın var diyebilirim.
  4. Descond beyond: Marazın olduğu pakettir kendisi. Akıl oyunları ile baskıyı sürekli tutabilirsin. Metada yeri sağlamdır.
  5. Demise of the faithfull: Veba ile baskı kurmayı başarabilirsen iyi bir katildir. Metada yeri sağlam değildir ama oynaması eğlenceli bir katildir.
  6. Shattered bloodline: Hem katili hemde kendi perki olan okyanus çağrısı perki ile iyi bir pakettir.
  7. Curtian call: Palyaço çok eğlenceli bir katil. Pap ve bamboozle perkleri iyidir ve neredeyse her katille oynayabilirsin.
  8. Letterface: Toxic bir katil. Testereni sallaya sallaya adam düşürebilirsin.
  9. The last breath: Hemşire metada yeri sağlam katillerden biri. Harita seçmez ama oynaması zor bir katildir. Hemşire iç güdüsü perki ve kanli kasap perki ile insanların iyileşmesini(no heal metası diye geçer) engelleyebilirsin.

Geri
Yukarı