Dead by Daylight hangi karakter açılmalı?

Stack

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba oyuna yeni başladım şu an darkness among uss DLC'sini aldım. Başka önerebileceğiniz katil var mı güçlü olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba oyuna yeni başladım şu an darkness among uss DLC'sini aldım. Başka önerebileceğiniz katil var mı güçlü olan?
Bence The Legion çok güçlü ama şu İkizleri'de açabilirsin veya Myers'i.

Bu arada bu DLC'ler gerçek hayatta olan filmlerden falan mı ekleniyor?

Myers açtım iade ettim. Çok ağır. Jeneratorler bitiyor stalk kasana kadar. Hepsi değil birçoğu fimlerden ekleniyor ama.
Hocam konudışı ama şu Darkness Among Us'un bir filmi falan var mı aşık oldum o katile yahu.

Myers'ın stalkını kasmak biraz zaman alıyor ama geç oyunda mahvediyor herkesi tek atıyorsun.

Hocam konudışı ama şu darkness Among Us'un bir filmi falan var mı aşık oldum o katile yahu.

Myers'ın stalkını kasmak biraz zaman alıyor ama geç oyunda mahvediyor herkesi tek atıyorsun.

Geç oyundada 3 Level stalk kalıcı olmadığı için ve ağır olduğu için çok rahat maç kaybediyorsun. Hocam bilmiyorum filmi var mı yok mu güzel katil gerçekten 15 Level yaptım 1 gün de kan puanı makinesi.

Geç oyundada 3 Level stalk kalıcı olmadığı için ve ağır olduğu için çok rahat maç kaybediyorsun. Hocam bilmiyorum filmi var mı yok mu güzel katil gerçekten 15 Level yaptım 1 gün de kan puanı makinesi.
Çok havalı duruyor o yahu filmi falan olsaydı keşke :(. Evet, Myers konusunda haklısınız bu arada İkizler'i açabilirsiniz benim oyunuma geldiğinde Victor beni hep yaralıyordu jeneratör yaptırmıyordu.

Geri
Yukarı