Dead by Daylight mı yoksa Left 4 Dead 2 mi?

geloynayak

Decapat
Arkadaşlar malum Steam kış indirimlerine 1 ay kaldı ve ben alacağım diğer oyunları buldum. Ama şimdi bu iki oyun arasında kaldım. Left 4 Dead'e eski diye pek sıcak bakmıyorum ama arkadaşım çok güzel zevkli bir oyunmuş indirimde ben de alacağım dedi. Fazla tırsan ve bunları fazla aklıma getiren biriyim yani Dead By'ı da yeni ve ilgi çekici olduğu için istiyorum ama oynarsam fazla tırsabilirim bana tavsiye verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tırsmak istiyorsan Outlast 1 ve 2 yi dene sırf bu oyun yüzünden bütün dünyada 29 kişi kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmiştir.:)Onun haricinde Left 4 Dead 2 bir klasiktir ve o kadar da korkunç değidir aksine tam arkadaşlarınla takım olup oynabileceğin eğlenceli bir oyundur tavsiye edilir.(y)

İki oyunuda oynamış biriyim hatta Dead By Daylight'ı ala oynuyorum, ama tek oynamıyorum arkadaşlarla oynarken daha zevkli olduğu için. Left 4 Dead 2'de iyi ama dediğin gibi biraz eskide kaldı ama yinede oynanabilir yani özellikle arkadaşlarla oynayınca eğlenceli olabiliyor. Tabikide benim önerim Dead By Daylight heyecanlı ve arkadaşlarınla oynarsan çok sarıyor.

Left 4 Dead 2 arkadaşlarınızla fazlasıyla eğlenceli olabiliyor, Dead By Daylight ise gayet güzel hem grafiksel açıdan hemde oynanış açısından hoş bir oyun fakat bir süre sonra aynı şeyleri rutün olarak yaptığın için sıkabiliyor bir süre sonra ama ikisini de tavsiye edebilirim. :)(y)

İki oyunuda oynamış biriyim hatta Dead By Daylight'ı ala oynuyorum, ama tek oynamıyorum arkadaşlarla oynarken daha zevkli olduğu için. Left 4 Dead 2'de iyi ama dediğin gibi biraz eskide kaldı ama yinede oynanabilir yani özellikle arkadaşlarla oynayınca eğlenceli olabiliyor. Tabikide benim önerim Dead By Daylight heyecanlı ve arkadaşlarınla oynarsan çok sarıyor.

Ekle beni beraber oynayalim :)
Ayrica konu sahibi DBD sevilmez mi be ya? Cok saran bir oyun tek ya da arkadaslarla lakin korku temasi cok yüksek oldugu icin sakin oynaman lazim.

Bu oyunun krallarindan biri Ochidoo'dur kendisinin 500.000 aboneli bir youtube kanali var, ilgiyle takip ediyorum.

DBD Killer oynayis videosu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DBD Survivor oynayis videosu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sevgiler :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı