Dead by Daylight oynarken hangi karakterleri kullanıyorsunuz?

• Konuyu başlatan vdk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 7B

vdk

Centipat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Selam arkadaşlar. Dead by Daylight oynarken kullandığınız Survivorlar ve Katiller hangileri? Hangi perkleri kullanıyorsunuz? Ne tarz bir oynayışınız var? Paylaşırsanız sevinirim.

Survivor olarak oynayamıyorum Katil olarak Amanda/Testere yi öneririm bence en güçlü katillerden biri ama DLC olarak satılıyor.
Yere X çizip Teleport atabilen bi katil vardı oda DLC fakat oda çok iyi haberin olsun :)

DLC satın almadım genelde Umacı ve Avcı oynuyorum ikisi de 55 seviye kurbanlardan tam ismini hatırlamıyorum emekli albay onu oynuyorum.

Buradaki arkadaşlara pek katılmıyorum. Oyunda yeniysen spirit oyna eger biraz daha bilgin varsa billy veya nurse öğren nurse halen çok güçlü. İdeal survivor seviye atlatma siralamasi boyle:
Meg(sprint burstü ogrenirsen cok daha iyi olur)
Dwight(bond katili takim arkadaslarina cekmemek ve takim arkadaslarini bulmak icin cok iyi)
Bill(borrowed time ve unbreakable cok iyi perkler ve yuksek ranklarda unbreakable her zaman islevli olacaktir.)
Jake(iron will en guclu perklerden)
David(dead hard en iyi chase ici perkken we are gonna live forever çok iyi puan kazandiriyor)
Bundan sonrasi sana kalmış
Karakterlerinde spine chill kullanmani oneririm hem hizlandirmasi hem de gizli katilleri ctlemesi yuzundeb cok op
Kesinlikle self care kullanma vakit kaybi
Buda benim kullandığım build:
Iron wil sprint burst/dead hard spine chill resiliance/oyuna gore baska bi perk bazen street wise kullanıyorum item getiriyorlarsa

Buradaki arkadaşlara pek katılmıyorum. Oyunda yeniysen spirit oyna eger biraz daha bilgin varsa billy veya nurse öğren nurse halen çok güçlü. İdeal survivor seviye atlatma siralamasi boyle:
Meg(sprint burstü ogrenirsen cok daha iyi olur)
Dwight(bond katili takim arkadaslarina cekmemek ve takim arkadaslarini bulmak icin cok iyi)
Bill(borrowed time ve unbreakable cok iyi perkler ve yuksek ranklarda unbreakable her zaman islevli olacaktir.)
Jake(iron will en guclu perklerden)
David(dead hard en iyi chase ici perkken we are gonna live forever çok iyi puan kazandiriyor)
Bundan sonrasi sana kalmış
Karakterlerinde spine chill kullanmani oneririm hem hizlandirmasi hem de gizli katilleri ctlemesi yuzundeb cok op
Kesinlikle self care kullanma vakit kaybi
Buda benim kullandığım build:
Iron wil sprint burst/dead hard spine chill resiliance/oyuna gore baska bi perk bazen street wise kullanıyorum item getiriyorlarsa
Hocam tek başına girmişse ''Kişisel Bakım'' çok iş görüyor.

Yaklaşık 1000 saati olan bir ekibiz. Tamamen keyfi. Ben kate kullanıyorum jill kullanıyorum cherly kullanıyorum kafama ne eserse ama kısa karakterleri daha çok seviyorum loop yaparken katilin seni takip etmesi biraz daha zor oluyor. Ekipten biri yaklaşık 300 saattir clo kullanıyor diğeri nancy kullanıyor. İteme göre karakter değiştiriyorlar.

Yaklaşık 1000 saati olan bir ekibiz. Tamamen keyfi. Ben kate kullanıyorum jill kullanıyorum cherly kullanıyorum kafama ne eserse ama kısa karakterleri daha çok seviyorum loop yaparken katilin seni takip etmesi biraz daha zor oluyor. Ekipten biri yaklaşık 300 saattir clo kullanıyor diğeri nancy kullanıyor. İteme göre karakter değiştiriyorlar.
Siz 2017-2018 den beri oynuyonuz anlaşılan

Geri
Yukarı