Dead by Daylight oyun arkadaşı

370335

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bugün Epic Games'de ücretsiz oldu ben de bunun üzerine arkadaş arıyorum. 15 yaşinda Discord kullanması şart. Yaş pek önemli değil kafa dengi bir ekip ariyorum. Tek değil, buradan böyle kafa dengi düzgün sıkı bir arkadaş bulabilirim inşallah. DC ismim Migel Diaz #0969 ekleyebilirsiniz.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere bugün Epic Games'de ücretsiz oldu ben de bunun üzerine arkadaş arıyorum. 15 yaşinda Discord kullanması şart. Yaş pek önemli değil kafa dengi bir ekip ariyorum. Tek değil buradan böyle kafa dengi düzgün sıkı bir arkadaş bulabilirim inşallah. DC ismim migel diaz #0969 ekleyebilirsiniz.

Şu an yüklüyorum bakayım oyuna benlikse yazarım size beraber oynarız kasılırız arkadaşım yok benim de fazla zaten.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere bugün Epic Games'de ücretsiz oldu ben de bunun üzerine arkadaş arıyorum. 15 yaşinda Discord kullanması şart. Yaş pek önemli değil kafa dengi bir ekip ariyorum. Tek değil, buradan böyle kafa dengi düzgün sıkı bir arkadaş bulabilirim inşallah. DC ismim Migel Diaz #0969 ekleyebilirsiniz.
Merhaba hocam 600 küsür saatim var ancak uzun süredir girmiyordum. Beraber oynayabiliriz isterseniz ancak discord isminizi değiştirdiniz galiba istek atamıyorum.

Merhaba hocam 600 küsur saatim var ancak uzun süredir girmiyordum. Beraber oynayabiliriz isterseniz ancak Discord isminizi değiştirdiniz galiba istek atamıyorum.

✯ Migel diaz#0969
Bu DC ismim. Şu an oynuyoruz.
Merhaba hocam 600 küsur saatim var ancak uzun süredir girmiyordum. Beraber oynayabiliriz isterseniz ancak Discord isminizi değiştirdiniz galiba istek atamıyorum.

Bekliyoruz şu an.

Yeni konular

Geri
Yukarı