Çözüldü Dead by Daylight Steam hesabıyla Epic Games hesabını bağlayabiliyor muyuz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

0Ulox

Decapat
Daha fazla  
1638543720639.png

Ben şu anda Epic Games'ten Dead by Daylight'i indiriyorum. Eskiden Steam'den oynamıştım, o Steam hesabını Epic Games ile açabilir miyim? Yoksa yeni hesap mı açmak zorundayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bağlayabiliyorsun. Önce Epic Games'den oyunu indirip bir kere başlatman gerekiyor. Daha sonra bir BHVR hesabı oluşturup, Steam ve Epic hesaplarını BHVR hesabına bağlaman gerekiyor. Bağladıktan sonra ne kadar ilerlemen ve DLC varsa Epic hesabına aktarılıyor.
Bağlayabiliyorsun. Önce Epic Games'den oyunu indirip bir kere başlatman gerekiyor. Daha sonra bir BHVR hesabı oluşturup, Steam ve Epic hesaplarını BHVR hesabına bağlaman gerekiyor. Bağladıktan sonra ne kadar ilerlemen ve DLC varsa Epic hesabına aktarılıyor.

Çözüm
Bağlayabiliyorsun. Önce Epic Games'den oyunu indirip bir kere başlatman gerekiyor. Daha sonra bir bhvr hesabı oluşturup, Steam ve Epic hesaplarını bhvr hesabına bağlaman gerekiyor. Bağladıktan sonra ne kadar ilerlemen ve DLC varsa Epic hesabına aktarılıyor.

Peki Epic Games hesabındaki ilerlememi Steam hesabıma aktarabilir miyim?

Bende böyle diyor ne yapmalıyız

Dosya Ekleri

• Screenshot_17.png
    Screenshot_17.png
    67,7 KB · Görüntüleme: 185
Geçici olarak kapatılmış birkaç güne açılır diye düşünüyorum.

Ben 1 2 hafta önce de baktım açık değildi

Şey bir yardımcı olma şansınızvarmı para yatırdımda o kadar boşa gitmesin

Şey bir yardımcı olma şansınız var mı para yatırdımda o kadar boşa gitmesin

Son düzenleme:

Geri
Yukarı