Dead by Daylight vs 13th Friday

auditoree

Hectopat
Steam cadılar bayramı nedeniyle iki oyun da indirimde. İkisi de aynı tarz oyunlar, hangisini alsam kararsız kaldım. Öneriniz nedir?

Dead by Daylight- 15.50 TL
13th Friday - 8.85 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Dead By Daylight al, Friday the 13th de güncelleme desteği olmadığından ya da oyuncuların beklentisinden bilemem, oyunda yeterli online sayı yok. Bu ara 4, 5 bini buldu ama ileride tekrar düşeceğini tahmin ediyorum.

Dead by Daylight hakkında tam olarak bir fikre veya görüşe sahip değilim ama Friday the 13th gayet başarılı bir oyun olmuş. Oyunda çeşitlilik var. Oyuncu sayısına takılma. Muhtemelen artacak. Büyük bir indirime girdi çünkü. Bence sen ikisinde neler yapabileceğine bi bak. Çünkü Dbd bildiğim kadarıyla motor tamir edip kaçıyorsun. Friday the 13th'de ise araba ile bot ile onla bunla bir sürü kaçma yöntemi bir sürü saklanılacak yerler var. Haritasıda o kadar küçük değil. Ha oyun bir süre sonra sıkabilir. Çünkü hep aynı şeyleri yapacaksın fakat bir arkadaş ortamına sahipsen sıkılmazsın.

Dead by Daylight hakkında tam olarak bir fikre veya görüşe sahip değilim ama Friday the 13th gayet başarılı bir oyun olmuş. Oyunda çeşitlilik var. Oyuncu sayısına takılma. Muhtemelen artacak. Büyük bir indirime girdi çünkü. Bence sen ikisinde neler yapabileceğine bi bak. Çünkü Dbd bildiğim kadarıyla motor tamir edip kaçıyorsun. Friday the 13th'de ise araba ile bot ile onla bunla bir sürü kaçma yöntemi bir sürü saklanılacak yerler var. Haritasıda o kadar küçük değil. Ha oyun bir süre sonra sıkabilir. Çünkü hep aynı şeyleri yapacaksın fakat bir arkadaş ortamına sahipsen sıkılmazsın.
Ben yalnızım, benle oynarmısın ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı