Dead by Daylight vs Friday the 13th

Bu arada benim sistemin tahminimce friday the 13 de 30 35 dbd de 25 30 FPS verir.
HD 7400M.
4 GB RAM.
i5 2. nesil.
13.cumada bir ayar onu düşürdüğümde FPS tavan yapıyor fakat dbd zorlar gibi.

Oyunun kendi çıkartmış olduklarını alabilirsiniz. Fakat örneğin bir filmden gelenleri parayla satın almanız gerekir. Zaten genel olarak oyunun kendi çıkartmış oldukları var.

Oyunun kendi çıkartmış olduklarını alabilirsiniz. Fakat örneğin bir filmden gelenleri parayla satın almanız gerekir. Zaten genel olarak oyunun kendi çıkartmış oldukları var.
Hocam YouTube'de izlediğim de üstünde kırmızı para işareti çıkıyordu (dbd parası) ben satın alınıyor diye biliyorum, adam videoda oyun parasıyla Stranger Things karanterini satın aldı. Videoyu bulursam atarım.

Sanırım Dead by Daylight yükleyeceğim teşekkür ederim. İsterseniz konu açık kalabilir.
Hocam eğer FPS sıkıntı olur diyorsanız da Youtube üzerinde FPS arttırma videoları var.
Hocam YouTube'de izlediğim de üstünde kırmızı para işareti çıkıyordu (dbd parası) ben satın alınıyor diye biliyorum, adam videoda oyun parasıyla Stranger Things karanterini satın aldı. Videoyu bulursam atarım.
Eğer almış ise de sarı olan oyun parasıyla almıştır. O parada paralı zaten. Siz yine de bakın.

Geri
Yukarı