Çözüldü Dead Cells "kayıtlı oyun, mevcut oyun sürümüyle uyumlu değil" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, bugün normal bir şekilde bilgisayarımı açtım. Dead Cells'e girdim ve aynen şu hatayı verdi "kayıtlı oyun, mevcut oyun sürümüyle uyumlu değil". Hiç kimse bunun ile alakalı bir şey paylaşmamış acaba bir tek bende mi oldu? Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam bu sorunun çözümü yok oyuna yeniden başlamak çözüm.Ama eğer güncellemeden sonra olduysa steamden oyunun özelliklerinden önceki sürüme alabilirsiniz.
Sanırsam oynadığın oyunu Dead Cells oyununun eski sürümlerinde oynuyordun güncelleme gelince kayıtın yeni sürümle uyumsuzluk çıkardı ama böyle bir şeyin olması sanırsam sadece korsan oyunda olur gibi de bilemiyorum.

Arkadaşlar oyun korsan değil Steam'den aldım. Güncelleme gelmedi birkaç kişi daha konu açmış Technopat'ta onlara da cevap gelmemiş.

Hocam bu sorunun çözümü yok oyuna yeniden başlamak çözüm.Ama eğer güncellemeden sonra olduysa steamden oyunun özelliklerinden önceki sürüme alabilirsiniz.

Çözüm
Merhaba arkadaşlar, bugün normal bir şekilde bilgisayarımı açtım. Dead Cells'e girdim ve aynen şu hatayı verdi "kayıtlı oyun, mevcut oyun sürümüyle uyumlu değil". Hiç kimse bunun ile alakalı bir şey paylaşmamış acaba bir tek bende mi oldu? Bu sorunu nasıl çözebilirim?
selam sorunu nasıl düzeltiniz acaba aynı sıkıntıyı çekiyorum şuan

Yeni konular

Geri
Yukarı