Dead Cells Kralın Eli yenilmiyor

393654

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar, başlıkta gördüğünüz gibi Kralın Eli isimli karakteri yenemiyorum. Silah olarak Kin Kılıcı kullanıyorum kritik hasarı 2700 gibi bir şeydi, normal hasarı 1500 idi galiba. 10.000 canım ve 3 kullanımlık sağlık iksirim var ama çok kolay ölüyorum ve doğru düzgün hasar veremiyorum. Sürekli olarak vur-kaç yapıyorum ama saldırılarımın çok azı isabet ediyor ve dediğim gibi çok kolay ölüyorum. Yapmam gereken bir taktik var mıdır? Oyunu oynarken bulabildiğim en güçlü silahı kullanmaya çalışıyorum fakat yeniliyorum.

Hocam güçlenip daha sonra gitmeyi deneyin. Kralın Eli kendini tekrar ediyor zaten, ezberlerseniz yenersiniz kolayca. Çok zor bir dövüş değildi hatırladığım kadarıyla.

Merhabalar, başlıkta gördüğünüz gibi kralın eli isimli karakteri yenemiyorum. Silah olarak kin kılıcı kullanıyorum kritik hasarı 2700 gibi bir şeydi, normal hasarı 1500 idi galiba. 10.000 canım ve 3 kullanımlık sağlık iksirim var ama çok kolay ölüyorum ve doğru düzgün hasar veremiyorum. Sürekli olarak vur-kaç yapıyorum ama saldırılarımın çok azı isabet ediyor ve dediğim gibi çok kolay ölüyorum. Yapmam gereken bir taktik var mıdır? Oyunu oynarken bulabildiğim en güçlü silahı kullanmaya çalışıyorum fakat yeniliyorum.

Konu ile alakasız ama bir soru sormak istedim.
Profil fotoğrafınızı nasıl hareketli yaptınız?

Kaç yıllık souls like oyuncusuyum harbiden kanser bir boss. Taktiği ise parry yapmak olduğunu anladım. Oyunun içinde pratik yapma bölümü var oradan bu boss ile pratik yapabilirsin. 50-100 defa kapıştıktan sonra ezberliyorsun.

Pratik modunu bilmeden önce sürekli 40dk ilerleyip ölüp duruyordum ben de.
Konu ile alakasız ama bir soru sormak istedim.
Profil fotoğrafınızı nasıl hareketli yaptınız?
Eskiden yapabiliyordun şuan yapamazsın.

Kaç yıllık souls like oyuncusuyum harbiden kanser bir boss. Taktiği ise parry yapmak olduğunu anladım. Oyunun içinde pratik yapma bölümü var oradan bu boss ile pratik yapabilirsin. 50-100 defa kapıştıktan sonra ezberliyorsun.

Pratik modunu bilmeden önce sürekli 40dk ilerleyip ölüp duruyordum ben de.

Eskiden yapabiliyordun şu an yapamazsın.

Şimdi neden olmuyor?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı