Dead Cells nasıl oynanmalı?

Öldürebildiğin kadar yaratık öldürüp ölünce topladığın hücrelerle geliştirme yapıp tekrar başlaman lazım her döngüde daha fazla ilerleyebileceksin.

Ben daha dün başladım oyuna. Hücre kasıp genel geliştirmeleri yapıyorum. Nasıl oynamam iyi olur tavsiyeniz var mı?

Kalkan kullanma yeni isen elini korkak alıştırmadan takla at.
Elektrik kırbacı ve 3.vuruşu güçlü yapan assasin daggers gibi bir item var onunla çok rahat kasarsın.
Zaten 1 kere balıkçı kasabasından Full can çıktın mı bitirmek kolay iş alışınca tek runda oyunu bitirmeye başlıyorsun :D
Fırlatılabilir itemlerden de Ayı kapanı ve küçük testereler atan itemi öneririm senin yerine ilk bossu kesiyorlar zaten.

Öldüğümde topladığım hücreler gidiyor.
İşte geçiş noktalarına yetişmen lazım o yüzden. Bir tane mutasyon vardı ilk başta alırsan canını yeniliyordu öldükten sonra onu başlarda kesinlikle al, hücrelerin boşuna gitmemiş olur.

Kalkan kullanma yeni isen elini korkak alıştırmadan takla at Elektrik kırbacı ve 3.vuruşu güçlü yapan assasin daggers gibi bir item var onunla çok rahat kasarsın zaten 1 kere balıkçı kasabasından Full can çıktın mı bitirmek kolay iş alışınca tek runda oyunu bitirmeye başlıyorsun :D
Hocam bence buz patlaması daha iyi ya. Hem de silahta bazı skiller oluyor dondurulmuş düşmanlara yüzde 50 daha fazla hasar falan öyle çok iyi build oluyor. Bir de çözülürken kanama da bulabilirse oyun çok kolaylaşıyor.

Hocam bence buz patlaması daha iyi ya. Hem de silahta bazı skiller oluyor dondurulmuş düşmanlara yüzde 50 daha fazla hasar falan öyle çok iyi Build oluyor. Bir de çözülürken kanama da bulabilirse oyun çok kolaylaşıyor.

O biraz daha alışınca iyi olur bence benim dediğimde düşman çok olan yerlere bu ikisini atıp çekilip ölmelerini bekleyebilir 🤣

Geri
Yukarı