Dead Island 2 açık dünya olmayacak

Yıllardır beklediğim bir oyun fakat hiç umutlu değilim. Bu oyun bana arcade zombi kesme oyunu gibi hissettiriyor. Dying Light oyunu gibi bir ağırlı yokmuş ve gerçekçi olmadığını düşünüyorum. Bu da beni oyundan soğutuyor. Bakalım, oyun çıkınca inceleyeceğiz.

Vasat bir oyun olur zombi düşkünleri dışında kimsenin bakmayacağı bol hatalı optimizasyonu kötü bir zombi kesmece bekliyorum umarım yanıltır.

Oyun çıkmadan bitti boşuna beklentiye girmeyin çıkarsalar bile fazla iyi bir oyun olacağını düşünmüyorum.

Oyun çıktı aldım deneyimledim şu ana kadar daha hikayede yüzde 20 civarı ilerledim oyun gayet eğlenceli ve optimizasyonu bence idare eder bir Last of Us faciası değil en azından RTX 2060 ekran kartında FSR kalitede 2560x1440 çözünürlükte medium ayarlarda 50FPS civarı oynuyorum memnunum.

Son düzenleme:
Oyun çıktı aldım deneyimledim şu ana kadar daha hikayede yüzde 20 civarı ilerledim oyun gayet eğlenceli ve optimizasyonu bence idare eder bir Last of Us faciası değil en azından RTX 2060 ekran kartında FSR kalitede 2560x1440 çözünürlükte medium ayarlarda 50FPS civarı oynuyorum memnunum.

Optimizasyon idare eder değil mukemmel elinizdeki kart 2K kartı değil 1080p Ultra'da rahatlıkla 60-75 civarı almanız lazım sizin.

The Last of Us optimizasyon o kadar berbat ki Cyberpunk bile bu oyunda çok daha iyiydi.

Dead island 2 bu yil optimizasyon en güzel 3. oyun.

Atomic Heart, Resident Evil 4 remake, Dead island 2.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı