Dead Island 2 alınır mı?

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
Şöyle grafiklerine bakınca vay be diyebileceğim hikaye aramadan oynanışı ile eğleneceğim bir oyun arıyorum. Karşıma Dead Island 2 çıktı. Hazır Epic indirimlerinde de kupon ile birlikte 320TL'ye geliyor bu fiyata alınır mı? 320TL'ye değer mi kısacası. Ya da ilerleyen zamanda Steam'e gelir mi? Gelirse fiyatı daha yüksek olur mu?

Şöyle grafiklerine bakınca vay be diyebileceğim hikaye aramadan oynanışı ile eğleneceğim bir oyun arıyorum. Karşıma Dead ısland 2 çıktı. Hazır Epic indirimlerinde de kupon ile birlikte 320TL'ye geliyor bu fiyata alınır mı? 320TL'ye değer mi kısacası. Ya da ilerleyen zamanda Steam'e gelir mi? Gelirse fiyatı daha yüksek olur mu?

Ben Gold Edition paketini almıştım on sipariş ile ana hikayesini 16 saatte bitirdim cidden zevk alarak oynadım tabii sonlara doğru sıktı, şu an yeni karakter açtım tekrar tadını çıkararak oynayacağim grafikleri atmosferi çok güzel Dying Light 2'den daha çok zevk almıştım tabii tam açık dünya değil yarı açık dünya var bazı bölümler linear iken bazı yerleri ise yarı açık dünya hissi veriyor tavsiyem o fiyata almanız olacaktır.

Yan görevler vardı onları yapmadım.

Ateşli silahların hissi kötü diyebilirim ancak yakın dövüş silahları cidden güzel his veriyor.

Ben Gold Edition paketini almıştım on sipariş ile ana hikayesini 16 saatte bitirdim cidden zevk alarak oynadım tabii sonlara doğru sıktı, şu an yeni karakter açtım tekrar tadını çıkararak oynayacağim grafikleri atmosferi çok güzel Dying Light 2'den daha çok zevk almıştım tabii tam açık dünya değil yarı açık dünya var bazı bölümler linear iken bazı yerleri ise yarı açık dünya hissi veriyor tavsiyem o fiyata almanız olacaktır.

Yan görevler vardı onları yapmadım.

Ateşli silahların hissi kötü diyebilirim ancak yakın dövüş silahları cidden güzel his veriyor.

Hocam normalde almayı düşünüyordum ama Hogwarts Legacy'nin Steam de 450-500 TL gibi fiyatlara düşebilecek olması aklımı kurcalıyor iki oyunun arasında kaldım.

Hocam normalde almayı düşünüyordum ama Hogwarts Legacy'nin Steam de 450-500 TL gibi fiyatlara düşebilecek olması aklımı kurcalıyor iki oyunun arasında kaldım.

Karar sizin ne diyebilirim ki Hogwarts Legacy 30 saat oynadım yarıda bıraktım sıkmaya başlamıştı çünkü ama herkesin zevkleri farklı eğer butçeniz kısıtlı ise Dead island 2 yerine Hogwarts Legacy alabilirsiniz çünkü hem daha daha uzun hem de açık dünyası var oyunun.

Karar sizin ne diyebilirim ki Hogwarts Legacy 30 saat oynadım yarıda bıraktım sıkmaya başlamıştı çünkü ama herkesin zevkleri farklı eğer butçeniz kısıtlı ise Dead island 2 yerine Hogwarts Legacy alabilirsiniz çünkü hem daha daha uzun hem de açık dünyası var oyunun.

Teşekkürler hocam fikirleriniz için. Sanırım Hogwarts için bekleyeceğim.

Geri
Yukarı