Çözüldü Dead Space 3 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Oyuna girerken arka planda RivaTuner açık mı? Açıksa kapatıp tekrar deneyin.

@LEGENDEGOİST

Sonuç nedir?

Selamünaleyküm ben ne yaptıysam açılmıyor Epic, EA, hepsini silip dendedim bir sebepten format attım ekran kartı ve anakart degiştirdim bir ara. MSI Afterburner'i sildim ne yaptıysam açılmıyor. Ne yaptıysam olmuyor. Aylardır kütüphanede bekliyor. Neyapacağım bilmiyorum

Merhaba,

Rehber yardımıyla hata raporu oluşturun ve oluşturduğunuz raporu MediaFire üzerinden paylaşın. Tabii bunları yeni bir konu başlığı açarak yapmanızı rica edeceğim.

İlgili rehber;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuyu alttaki bağlantıda bulunan kategoriye açabilirsiniz. Onaylandıktan sonra ilgilenmeye çalışırım.

Merhaba,

Rehber yardımıyla hata raporu oluşturun ve oluşturduğunuz raporu MediaFire üzerinden paylaşın. Tabii bunları yeni bir konu başlığı açarak yapmanızı rica edeceğim.

İlgili rehber;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konuyu alttaki bağlantıda bulunan kategoriye açabilirsiniz. Onaylandıktan sonra ilgilenmeye çalışırım.

Teşekkür ederim yarın deneyeceğim İnşallah

Yeni konular

Geri
Yukarı