Death Note abartılmıyor mu?

f0rmina

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Death Note animesini birçoğumuz biliyoruz. Son zamanlarda bütün anime sayfalarında görmeye başladığım bu animenin abartıldığını düşünüyorum.
Sizin görüşleriniz neler?

@Samotne Ciasteczka Hocamın fikrini merak ediyorum.

Son düzenleme:
Kadın kira çıkasıya kadar iyiydi ama sonra o kadın gelince bıraktım. Aslında basit bir matematiği vardı. Ters köşe yapmak için zorlamışlar.

kadın kira çıkasıya kadar iyiydi ama sonra o kadın gelince bıraktım. Aslında basit bir matematiği vardı. Ters köşe yapmak için zorlamışlar.

Aynı mangakanın Bakuman diye bir animesi var o daha muhteşem bu animeden. Bence Bakuman abartılmalıydı.

Tek izlediğim anime benzeri şey bu Death Note 1-2 ters köşe görünce tapıyorlar resmen.
Prison Break dizisi de yeterince iyi değildi benim için hatta baya baya zorlamışlardı. Bize A kapısını gösterip B kapısından gitmeleri başta hoştu ama bir süre sonra her şey tahmin edilebilir bir hal aldı.

Tek izlediğim anime benzeri şey bu Death Note 1-2 ters köşe görünce tapıyorlar resmen.
Prison Break dizisi de yeterince iyi değildi benim için hatta baya baya zorlamışlardı. Bize A kapısını gösterip B kapısından gitmeleri başta hoştu ama bir süre sonra her şey tahmin edilebilir bir hal aldı.
Dediğim gibi fazla normal bir konuya sahip Death Note. Belki daha iyi işlenebilirdi.

Değerini batıda büyük bir çoğunluğun ilk animesi olmakla kazanmış bir yapım. Genel toplamda fazlasıyla iyi olan fakat masterpiece olarak nitelendirelemeyecek noktada. Ben myanimelistde 8 vermiştim, tam puanı bu bence.

Ben anime izlemeye bakuman, barakamon gibi animelerle başladım. Death Note çok fazla tavsiye edilmesine rağmen konuyu neredeyse ezbere bildiğimi farkedip izlememiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı