Death Stranding Steam'de 159,60 TL

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Arkadaşlar Death Stranding Steam'de şu an 159,60 TL. Halâ Kojimanın bu eşsiz ve özgün deneyimini yaşamamışsanız ve bütçenize de uygunsa bu fırsatı kaçırmamalısınız. Özellikle Vallaha gibi bir oyunun 200 TL bandının üstünde olduğu bir piyasada Death Stranding gibi bir deneyim oyunu bence çok uygun. Tavsiyemdir, alın pişman olmazsınız.

Acaba korsancıların elinde başka "oyun 400 lira yha" denecek oyun kaldı mı 🤔 Oyun hoş duruyor, alabilirsiniz. Konu için teşekkür ederim.

270TL vardı en son Steam'da alayım o halde. <3

Sabaha kadar devam eder mi hiç yataktan kalkmayayım?

Bu oyunu kısa süreliğine deneyimledim. Tadı damağımda kalmadı desem yalan olur. Kısa süreli oynadığım için pek bir şey anlamasam da atmosfer gerçekten güzeldi. Fiyatı da mantıklı seviyelere yaklaşmış. Yaz indirimlerini beklesem mi diye ikilemde kaldım şimdi. :)

Arkadaşlar Death Stranding Steam'de şu an 159,60 TL. Halâ Kojimanın bu eşsiz ve özgün deneyimini yaşamamışsanız ve bütçenize de uygunsa bu fırsatı kaçırmamalısınız. Özellikle Vallaha gibi bir oyunun 200 TL bandının üstünde olduğu bir piyasada Death Stranding gibi bir deneyim oyunu bence çok uygun. Tavsiyemdir, alın pişman olmazsınız.
Bölgesel fiyatlandırma yapsalar harika olacak. Oyun pek de o fiyatı hak ediyor sanmam.

Bahar veya yaz indiriminde daha da düşme ihtimali var. Sonuçta giderek eskiyen bir oyun. Epic'te kuponla birlikte 139 TL'ye alınabiliyordu. İleriki indirimlerde daha da düşer bir de Epic kupon verirse tadından yenmeyecek kıvama gelir. Saçma oyunların bile konsol tarafında 500-600 TL'den çıktığını düşünürsek bu oyuna bu fiyat değer.

Bu oyunu kısa süreliğine deneyimledim. Tadı damağımda kalmadı desem yalan olur. Kısa süreli oynadığım için pek bir şey anlamasam da atmosfer gerçekten güzeldi. Fiyatı da mantıklı seviyelere yaklaşmış. Yaz indirimlerini beklesem mi diye ikilemde kaldım şimdi. :)
Şu ana kadar ki en iyi indirimi bu oldu sanırım ben 399 TL vermiştim çünkü bu Kojima deyip, hiçbir oyun bu kadar etmez, etmemeli ama Death Stranding gerçekten çok güzel bir deneyim.
270TL vardı en son Steam'da alayım o halde. <3

Sabaha kadar devam eder mi hiç yataktan kalkmayayım?
Oyun zaten çok uzun süreli. Oynanışı çeşitliliklerle dolu ve baymıyor çünkü sürekli yeni şeyler ekleniyor. Yağmur ve yıkımın etkisi müzikleri BB vs. Unutup tekrar oynamak istediğim bir oyun. Başlarda tuhaf ve sıkıcıymış gibi gelebilir ancak ilerleyen dakikalarda bu nasıl bir deneyim diyeceğinize eminim.

Bu arada oyunu almak isteyen arkadaşlara şunu da belirteyim:
Playstore (TT) üzerinden zaman zaman daha ucuza alma şansınız var. Sitede hesabınız yok ise oluşturun ve SMS bildirimlerini açın. Bu sayede Steam ve Epic'te fiyatları aynı giderse Playstore üzerinden daha uygun alma şansınız olabilir.

Geri
Yukarı