Death Stranding Tanıtım Fragmanı

ForAnAngeL

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
30
Yer
Hell
8 Kasım'a çıkış yapacak yapım için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kıyamet sonrası kargo taşıma simülasyonu.

Bu oyun çıktıktan sonra büyük patlayacak, ciddi eleştiriler alacak gibi geliyor. Tek güven kaynağı Hideo Kojima ama videoları izledikçe endişelenmiyor değilim. Kasım 8'e bir şey kalmadı.

Oyunun ilk çıkan fragmanlarında hikayeyi anlamaya çalışarak vakit harcadım, sonunda tam olarak ne olup bittiğini anladığımda çok sevmiştim, bir süre bekledim bu oyunu hikayesini çok beklediğim için ancak oynanış videosu geldiğinde tüm hevesim kırıldı. Sanki herkesin eleştirdiği gibi oyun cidden kargo taşımaktan başka bir şey barındırmıyor gibiydi, ayırca görünüş olarak da hoş değil, ev gibi geziyorsun orda burda. Elbet kargo taşımak dışında da hikayesi vardır ancak oyun içinde kargo taşıma çok fazla yer ediyor gibi duruyor, can sıkıcı...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı