Death Stranding'de bir anda takılma ve droplar başladı

İşletim sistemi
Windows 10

Ozanyalcin973

Centipat
Daha fazla  
RAM
Xpg gammix d30 3200mhz 8+8 16gb
Ekran kartı
Rx 6500 xt
Anakart
H510m-k
İşlemci
İ5 11400f
Yazdığım gibi dünden önce sorun yoktu dün takılmaya ve drop yemeye başladı.

hayır çalışmıyor
Oyunu dün tekrar yükledim açıkçası herhangi bir optimizasyon problemi çıkarmıyor hizmetler sekmesinden hizmetleri aç diyip sysmain veya Windows update çalışıyorsa manuel olarak durdurup oyunu tekrar açabilirsin benchmark var mıydı oyun içi onu hatırlamıyorum, veya AMD Radeondan sıcaklık kontrolü yapabilirsin oyun içindeyken

Ekran görüntüsü 2022-08-26 163013.png

bunu durdurayım değil mi

Oyunu dün tekrar yükledim açıkçası herhangi bir optimizasyon problemi çıkarmıyor hizmetler sekmesinden hizmetleri aç diyip sysmain veya Windows update çalışıyorsa manuel olarak durdurup oyunu tekrar açabilirsin benchmark var mıydı oyun içi onu hatırlamıyorum, veya AMD Radeondan sıcaklık kontrolü yapabilirsin oyun içindeyken

Oyunu dün tekrar yükledim açıkçası herhangi bir optimizasyon problemi çıkarmıyor hizmetler sekmesinden hizmetleri aç deyip SysMain veya Windows Update çalışıyorsa manuel olarak durdurup oyunu tekrar açabilirsin bench
Ekran görüntüsü 2022-08-26 163431 sysma.png
mark var mıydı oyun içi onu hatırlamıyorum, veya AMD Radeon'dan sıcaklık kontrolü yapabilirsin oyun içindeyken

Son düzenleme:

Evet çünkü sen oyundayken sana haber vermeden güncelleme yapıyor Windows kafasına göre, doğal olarak da etkiliyor arka planda bir taşıma yükleme olduğu için.
Windows Update yapılması gereken güncellemeler oluyor onları sen oyun oynamadığın boşta iken yaparsın manuel başlatıp da.
SysMain için de önceden kullandığın uygulamalar daha hızlı açılsın diye geçici belleğe alıyordu yanlış hatırlamıyorsam ama ben kullanmamayı tercih ediyorum.

Evet çünkü sen oyundayken sana haber vermeden güncelleme yapıyor Windows kafasına göre, doğal olarak da etkiliyor arka planda bir taşıma yükleme olduğu için.
Windows Update yapılması gereken güncellemeler oluyor onları sen oyun oynamadığın boşta iken yaparsın manuel başlatıp da.
SysMain için de önceden kullandığın uygulamalar daha hızlı açılsın diye geçici belleğe alıyordu yanlış hatırlamıyorsam ama ben kullanmamayı tercih ediyorum.
biraz önce sorunun ne olduğunu buldum oyun işlemcinin sadece 3 çekirdeğini kullanıyor
o 3 çekirdekte yüzde 100 olup drop yediriyor nasıl 6 çekirdeği kullandırırım

Yeni konular

Geri
Yukarı