DeathAdder Essential vs. Viper mini vs. M55 Pro vs. TUF Gaming M3

Kakaolu Puduk

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Times Square
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim :)

Ben Viper mini alırdım. Bütçe çok sorun değilse Viper mini sorunsa essentinal alın.

Essential'a eski diyorlar. Bu arada elimin boyutu bileğimden orta parmağıma kadar 18 cm tutuş şeklim palm bazen fingertip oluyor.

Yani biraz eski tabii. Viper mini alın ama ya. Her hafta mouse değiştiriyorsunuz sonuçta bir sefer alınacak alet.

Yani biraz eski tabii. Viper mini alın ama ya. Her hafta mouse değiştiriyorsunuz sonuçta bir sefer alınacak alet.

Screenshot_3.png

Bir de bunu buldum. Attığım görselde ki gibi mi acaba? Hepsiburada fotoğraflarında o parmak uçlarında ki kısım yok görünüyor.
Viper Mini sensör ve malzeme kalitesi olarak hepsinden iyi.

Bu DeathAdder V2 mini. Pardon seçenek olarak sunmuşsunuz görmedim. Ben DeathAdder V2 mini almak istiyordum zaten. Siz Viper baktığınız için Viper dedim. Elinize uyanı alın.

O kısımlar çıkartıp takılabiliyor. Deathadder V2 Mini sizin için biraz daha uygun olabilir, tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O kısımlar çıkartıp takılabiliyor. DeathAdder V2 Mini sizin için biraz daha uygun olabilir, tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mini yazdığı gibi elime küçük gelmez değil mi?

Geri
Yukarı