DeathAdder V2 Mini vs Logitech G102 vs Corsair Katar Pro XT

askerkacagi12

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba elime uygun, 300 fiyat bandında bir oyuncu faresi arıyorum. Bunların hangisi benim için daha iyidir? Sıralama yaparsanız sevinirim. Elim 18 cm ve claw tutuş tipine sahibim

Son düzenleyen: Moderatör:
V2 Mini Virgin PTFE skatez, örgülü kablo ve hafifliğiyle ön plana çıkıyor lakin küçük bir fare.
Corsair Katar Pro XT örgülü kablo ve hafifliğiyle öne çıkıyor fakat skatezleri V2 Mini kadar kaliteli değil ve V2 Mini ile neredeyse aynı boyutta.
G102 ise plastik kablo, PTFE skatez ve ağır bir fare bu fiyat bandında önermediğim bir fare tavsiye etmiyorum (Prodigy modeli olsaydı belki tercih ederdim)
Alacaksanız V2 Mini alın.

V2 Mini Virgin PTFE skatez, örgülü kablo ve hafifliğiyle ön plana çıkıyor lakin küçük bir fare.
Corsair Katar Pro XT örgülü kablo ve hafifliğiyle öne çıkıyor fakat skatezleri V2 Mini kadar kaliteli değil ve V2 Mini ile neredeyse aynı boyutta.
G102 ise plastik kablo, PTFE skatez ve ağır bir fare bu fiyat bandında önermediğim bir fare tavsiye etmiyorum (Prodigy modeli olsaydı belki tercih ederdim)
Alacaksanız V2 Mini alın.
Teşekkürler, araştırma yaparken Viper Mini adlı fareyi gördüm. Viper Mini 397 TL DeathAdder v2 mini ise 337 TL. v2 Mini ile arasında seçim yapmam gerekirse hangisini seçmeliyim. Arasında çok fark var mı ?

Teşekkürler, araştırma yaparken Viper Mini adlı fareyi gördüm. Viper Mini 397 TL DeathAdder v2 mini ise 337 TL. v2 Mini ile arasında seçim yapmam gerekirse hangisini seçmeliyim. Arasında çok fark var mı ?
Sensörü, skatezleri, kabloları ve malzemeleri aynı fareler sadece görünüşleri farklı. Viper Mini daha çok çift el için uygun V2 Mini ise sağ el için ergonomik bir fare, hangisi ucuzsa onu tercih edin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı