DeathAdder v2 Pro Synapse'te gözükmüyor

mertali1223

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi Razer Synapse programı Razer DeathAdder V2 Pro faremi görmüyor. Sildim baştan yükledim, denedim her şeyi, inceleme videolarında adamlar açıp programdan şu şu ayarlar yapılıyor diye gösteriyor ama ben yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Otomatik olarak görür. Piyasada çok fazla çakma V2 modeli var. Ben fareyi takar takmaz uygulama kendi kendine iniyor ve doğrudan ayarlarına erişebiliyorum. Tahminen replika ürün aldınız.

Mouse sahte mi? Benim Razer DeathAdder Essential'ı bilgisayara taktığım gibi kendi kendine yüklemişti.
Hayır mouse orjinal. Razer Deathadder V2 PRO Kablosuz Gaming Mouse - Oyuncu Mağazası bu siteden aldım EF'ın falan formalarının satıldığı yer çakma olacağını düşünmüyorum.

Mouse sahte mi? Benim Razer DeathAdder Essential'ı bilgisayara taktığım gibi kendi kendine yüklemişti.
bende de essential vardı aynı şekilde dediğiniz gibi oldu şimdi wireless optiğini taktım yine açtı razer synapse'i ama tanımadı acaba kablolu bi şekilde mi tanıtmam gerekiyor.

Otomatik olarak görür. Piyasada çok fazla çakma V2 modeli var. Ben fareyi takar takmaz uygulama kendi kendine iniyor ve doğrudan ayarlarına erişebiliyorum. Tahminen replika ürün aldınız.
replika ürün olmadığına eminim.

Hayır mouse orjinal. Razer Deathadder V2 PRO Kablosuz Gaming Mouse - Oyuncu Mağazası bu siteden aldım EF'ın falan formalarının satıldığı yer çakma olacağını düşünmüyorum.

bende de essential vardı aynı şekilde dediğiniz gibi oldu şimdi wireless optiğini taktım yine açtı razer synapse'i ama tanımadı acaba kablolu bi şekilde mi tanıtmam gerekiyor.

replika ürün olmadığına eminim.
Arena'dan garantili ürün.

Sonunda tanıtabildim ilk başta Wireless ile bağlayıp sonrasında kablo ile bağladıktan sonra tekrar Wireless'a geçince oldu teşekkürler ilgi ve alakanız için.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı