DeathAdder V2 vs G305

Taha288284828

Centipat
Daha fazla  
Mouse almayı düşünüyorum genellikle LoL, Valorant oynuyorum tutuş şeklim palm ile claw arası bir şey el boyutum 17.9
Deathadderv2 ile Logitech G305 arasında kaldım. Açıkçası G305'in kablosuz olması beni cezbediyor ama DV2'nin sensörü daha iyi hangisini tercih etmeliyim?

DA V2 her yönden daha iyi ama fiyatı öncekine göre çok fazla arttı. İndirim bekleyip almanız daha mantıklı. Kablosuz istiyorsanız yakın bütçede Model D Wireless bulunuyor. Ona yönelebilirsiniz. G305 pek tercih edilesi bir mouse değil.

Fiyatı arttı bunun da. Arada 900TL'ye düşüyordu. Bekleyebilirsiniz isterseniz.

Evet fark ettim, indirim bekleyeceğim.

Hocam DV2 var 300TL civarındayken aldım alacaksan kablosuz versiyonunu al biraz can sıkıcı kablo meselesi ama onun dışında hiçbir sorun görmedim tutukluk vs gayet güzel mouse ve benim elim biraz büyük tam tutuşuma göre FPS oyunları içinde gayet güzeldir.

Hocam DV2 var 300TL civarındayken aldım alacaksan kablosuz versiyonunu al biraz can sıkıcı kablo meselesi ama onun dışında hiçbir sorun görmedim tutukluk vs gayet güzel mouse ve benim elim biraz büyük tam tutuşuma göre FPS oyunları içinde gayet güzeldir.

Kablosuz versiyonu bütçemi aşıyor maalesef, daha önce de kablolu kullandığım için çok eksikliğini cekicegimi zannetmiyorum teşekkürler önerileriniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı