DeathAdder V3 Pro Türkiye'de ne zaman satışa sunulacak?

canb35

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, herhangi bir fikri veya bilgisi olan var mı DeathAdder V3 ülkemizde ne zaman satışa sunulacak? Amazon.com Amazon'dan sipariş edilebiliyor şu an ülkemize ancak Total'de 214 dolar, yani 3.868 TL'ye denk geliyor. Sizce ülkemizde kaç TL'den satılacak tahmini olarak? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki mağazalara gelince 15 saniyeliğine elleriz :).
3f8a3ce485e39521f5271b2ef01deeb4.jpg

Özel fiyatlandırması oluyor Razer'lerin fakat yeni ürünler hakkında bilgim çok yok umarım 3000'i geçmez, neyse alamayacağız zaten :)

Düzgün yaptıklarından emin olsam ben alırım da 4 sene önce Lancehead'e 200 Euro verdim garantisi biter bitmez patladı mouse.
image7.jpg

Yedek parça bulunamaz şekilde üretiyorlar, switchleri bile lehimliyorlar. Ucuz olsa atar geçersin de pahalı olunca ufaktan koyuyor.

Son düzenleme:
Düzgün yaptıklarından emin olsam ben alırım da 4 sene önce Lancehead'e 200 euro verdim garantisi biter bitmez patladı mouse.

Yedek parça bulunamaz şekilde üretiyorlar, Switch'leri bile lehimliyorlar. Ucuz olsa atar geçersin de pahalı olunca ufaktan koyuyor.

Razer farelerini kendisi üretmiyor. Belki son modelleri kendisi üretir ama eski modelleri ürettiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı